Janyke
03.01.11,10:57
Chcel by som sa Vás všetkých opýtať čo si myslíte o tomto projekte RD.
http://prodom.sk/?p=projekty&project=300
Zaujalo ma najmä to že svojou kompozíciou pripomína Bungalov a s garážou a v cene na kľúč ktorú uvádzajú je neporovnateľne lacnejší. Páči sa mi jednoduchá štruktúra a pri svojpomocnej stavbe nenáročnosť pri realizácii. Zaujímajú ma všetky vecné názory a pripomienky čo by ste na tomto dome zmenili alebo vylepšili ak by ste si ho vybrali vy. Alebo prečo by ste si ho nevybrali alebo naopak, v čom je oproti ostatným projektom lepší.
Za všetky rady a názory ďakujem.
andiablo
03.01.11,10:13
ja by som ho predĺžil na obdĺžnik. Ten výklenok na ľavej strane sa mi moc nepáči. Len pridanie si roboty. Dorovnaním sa ti zväčší aj kuchyňa a izby.Predĺžil by som aj garaž a do nej umiestnil tecnickú miestosť lebo inak ju nikde nevidím. Iba kotol v kúpeľni a mne osobne sa to moc nepáči.
alltracboy
03.01.11,10:36
ta vysunuta spalna je tam dost nestastne. pod tym nazvom som cakal nieco ine :D . kotol je za dverami, v kupelni je pracka.
TomasHC
03.01.11,11:26
Veru, ta vysunuta spalna to predrazi - lepsie by bolo natiahnut izbu a kuchynu o toho 1,2 metra. Aj vysunuta predsien+garaz to komplikuje. Ak to vyslovene nie je "projekt Tvojich snov", tak najdi nieco jednoduchsie. Ja mam Prodom Bungalow 22, a tiez je to zbytocne zlozite.
Janyke
03.01.11,11:58
No samozrejme par zmien by som tam chcel urobiť. malo by to vyzerať nejak takto:
alltracboy
03.01.11,12:21
ja by som uz napriklad katalogovy projekt nebral. vacsinou su dost odflaknute a na postavenie domu nepotrebujes nejaky super detailny projekt, hlavne ak si s projektantom v kontakte. Ja som myslel ze katalogovy projekt sluzi na svojpomocnu vystavbu. nakoniec aj tak vacsinu prac spravia murari podla skusenosti. Napriklad ja v projekte nemam presne popisane kde a ako tahat potrubia, v akych vyskach idu von a pod. proste som od toho cakal viac. Radsej zaplatit dobre premysleny projekt kde si ty urcis co kde ako chces a ake materialy pouzijes ako platit nejaku zlataninu, ktoru este aj tak bude teba prekreslovat, lebo tam spravis zmeny