AlaNR
10.01.11,09:27
Tieto úžasné rezy som objavila na mimibazare, trošku som to prispôsobila:

POTREBNÉ PRÍSADY

2 obyčajné a 2 zelené piškótové pláty
/ na jeden potrebujeme:
4 vajcia, 4 PL práškového cukru, 4 PL polohrubej múky, 1 ČL kypriaceho prášku, štipka soli, 1 PL oleja - žĺtky oddelíme od bielkov, vyšľaháme ich s cukrom a olejom, bielka vyšľaháme so štipkou soli.
Sneh striedavo pridávame ku žĺtkom spolu s múkou zmiešanou s kypriacim práškom.
Pečieme na 180 stupňov do zlata - cca 15 minút. Na zelené pláty si pridáme 6 ČL - zeleného farbiva rozpusteného vo vode na jeden plát.


POSTUP PRÍPRAVY
Zlepíme si jeden žltý a jeden zelený plát marhuľovým džemom (bez kúskov ovocia, aby zbytočne nezavadzali pri krájaní, ak máte džem s kúskami, odporúčam to rozmixovať). Ja som si ešte džem nariedila vriacou vodou 2-3 PL, pretože bol veľmi hustý.
Polejeme "pepermintovým drinkom", takto si pripravíme aj ďalšie dva pláty.
Jedny zlepené a poliate pláty natrieme krémom, opatrne priklopíme druhými zlepenými poliatymi plátmi, polejeme polevou a necháme stuhnúť.

Pepermintový nálev: 2 dcl ananásového džúsu, 1 dcl citrónového sirupu /hustý nie light/, 1,5 dcl pepermintového likéru (likéru môže byť aj 2 dcl, chuť bude výraznejšia mentolová a zákusok nebude premokrený)

Krém:
1/2 litra mlieka + 2 Zlaté klasy + 2 PL hladkej múky + 2 žĺtka + 200g kryštálového cukru +1 vanilínový cukor zmiešame a uvaríme hustý puding. Miešame od dušu spasenú, lebo to prihára. Necháme vychladnúť, potom vyšľaháme s 250 g masla.
Poleva:
100g Cery necháme rozpustiť, do rozpustenej vmiešame 300g práškového cukru a trocha /asi 1/2 až 1 ČL/ sypkej kyselky do čaju a 2 bielky.
Potom šľahačom vymiešame dohladka, nešľahá sa to dlho, pretože to rýchlo hustne a natrieme povrch koláča. Ak sa nám odlepuje poleva počas natierania od povrchu, namáčam si trochu nôž do studenej vody.

Krájala som to nožom namočeným do vriacej vody cca po 4 hodinách tuhnutia v chladničke, poleva bola ešte polomäkká, bála som sa aby sa to nelámalo. Potom som to dala nakrájané stuhnúť do chladničky a poleva krásne stuhla.

Pri úchylke na všetko pepermintové je toto ideálny zákusok :D
aneurizma
11.01.11,16:17
Dobrý večer, zákusok vyzerá akoby z inej planéty, ale ma zaujal nielen svojim rozkošným zelenkavým výzorom, ale aj ingredienciami, ktoré sú popísané v recepte. Myslím si, že to bude mňamka...