Ekonomka-SR
10.01.11,19:45
Dobrý večer priatelia,

chcela by som sa opýtať, ako je možne, a či vôbec je možno pridať nejaké foto cez poradu. Všimla som si,že niektorí poradaci majú pridané fotky v albume, ale mne to akosi nejde. Je to platená služba? Prosím poraďte krepani ako pridať foto.
Ďakujem

Ekonomka
Marína
10.01.11,19:38
Dobrý večer priatelia,

chcela by som sa opýtať, ako je možne, a či vôbec je možno pridať nejaké foto cez poradu. Všimla som si,že niektorí poradaci majú pridané fotky v albume, ale mne to akosi nejde. Je to platená služba? Prosím poraďte krepani ako pridať foto.
Ďakujem

Ekonomka
Pozri si http://www.porada.sk/t122285-ako-vytvorit-album-a-pridat-fotky-video.html
Neviem či aj pre vytvorenie albumu, tak ako aj pre vkladanie obrázkov do tém, nemusíš mať dostatočný počet príspevkov. Netuším koľko.
Ekonomka-SR
11.01.11,17:14
dakujem
Ekonomka-SR
11.01.11,17:39
Pozri si http://www.porada.sk/t122285-ako-vytvorit-album-a-pridat-fotky-video.html
Neviem či aj pre vytvorenie albumu, tak ako aj pre vkladanie obrázkov do tém, nemusíš mať dostatočný počet príspevkov. Netuším koľko.
zornenie
Upozornenie

Ekonomka-SR, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Odhlásiť Home


Toto mi ukazuje, nerozumiem prečo.
Marína
11.01.11,18:20
zornenie
...............
3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.

Odhlásiť Home


Toto mi ukazuje, nerozumiem prečo.
Podľa môjho názoru vyznačené znamená presne to, čo som ti v predchádzajúcom príspevku napísala, máš málo príspevkov. Po dosiahnutí x príspevkov už budeš môcť obrázky prikladať, tiež si založiť album fotografií. Takže hor sa do písania.;):)
Ildi_interier
24.02.11,12:54
ja mám ten istý problém, lenže minule som si už fotoalbum založila, dá sa v ňom pokračovať, alebo treba zakladať stále nový?:-)
arizona
24.02.11,13:02
ja mám ten istý problém, lenže minule som si už fotoalbum založila, dá sa v ňom pokračovať, alebo treba zakladať stále nový?:-)
Da sa v nom pokracovat.

Ale fotoalbumy sluzia iba na sukromne fotografie,ci obrazky nie na prezentovanie svojej firmy,svojej stranky a pod.
Ak album porusuje pravidla a je zneuzivany na reklamu moze byt vymazany,tak ako aj prispevky,ktore su obsahuju nepovolenu reklamu a spam.
Ekonomka-SR
24.02.11,18:32
Da sa v nom pokracovat.

Ale fotoalbumy sluzia iba na sukromne fotografie,ci obrazky nie na prezentovanie svojej firmy,svojej stranky a pod.
Ak album porusuje pravidla a je zneuzivany na reklamu moze byt vymazany,tak ako aj prispevky,ktore su obsahuju nepovolenu reklamu a spam.
ja uz mam x príspevkov a aj tak mi to neumožnuje vlozit fotky. ja neviem, ci mam stojku urobiť alebo čo.