Pierro1329
11.01.11,14:23
Dobrý deň môj príspevok môže sa zdať divný a vlastne je to aj tak. prosím Vás o radu pretože nevieme s tým pohnúť.

Problém je asi v tom, že je jedno rodne číslo a na toto rodne číslo sú dve osoby tie osoby bývajú v dvoch rozdielnych okresných mestách no v jednom kraji. nikdy sa nevideli a nikdy nemali nič spoločné až doteraz. Vtip je v tom, že sa narodili v dvoch mestách ako som uviedol s rovnakým menom, s rovnakým dňom narodenia, rozdielnymi trvalými bydliskami a rovnakými rodnými číslami. a tu začína celá sranda, pretože jeden z nich pán X má dlhy a nemá majetok, a pán Y nemá dlhy, ale má majetok. Takže pán X robí dlhy, na ktoré úrady robia veselo exekúcie pričom ich prisudzujú pánovi Y.

Teraz budem konkrétnejší. Sú tu exekúcie na listoch vlastnictva (LV) pána Y a nikto nechce veriť, že to nie je on. Pričom pán Y zistil, že má rovnaké rodné číslo s pánom X a to tak, že v roku 2003 bol upozornený zo zdravotnej poisťovne, že jeho rodné číslo nie je v súlade zo zákonom o rodných číslach. Tak sa rozhodol, že si zistí čo sa deje a ešte v roku 2003 to dal do poriadku, kde mu ministerstvo vnútra pridelilo nové rodné číslo. (kde prvá šestica čísiel je rovnaká - dátum narodenia s pánom X ale pán Y má za lomítkom už iné číslo ako pán X toto sa vyriešilo v roku 2003). V roku 2005 a 2008 vznikli pánovi X exekúcie na základe rozhodnutia súdu, kde exekútor začal konať a to tak, že nezačal brať majetok pána X , ale začal riešiť ťarchy pánovi Y. tento stav trvá dodnes. Čiže ešte takto, pán X preberal veselo rozhodnutia z exekúcií pričom vedel, že sa siaha na majetok niekoho cudzieho, ktorý nevedel o tomto nič, pretože už 15 rokov žije v zahraničí nemá ani trvalý pobyt v SR, pán Y vlastní iba danú nehnuteľnosť a to už aj s ťarchami pána X.

Takže aj takto sa dá prísť o majetok a ani VY o tom, že prečo alebo začo NEMUSÍTE VEDIEŤ.
Osobne si myslím, že celý ten reťazec ohľadom overovania totožnosti účastníkov konania je riadne nedokonalý, ale to je môj názor.

Poprosil by som ľudí, ktorí sa vedia k tomu vyjadriť, aby napísali svoj názor a poprípade riešenie celého tohto OMYLU. Ďakujem Peter.

Ak som netrafil Tému na porade, ospravedlňujem sa adminovi aj Vám. som tu nový
andiablo
11.01.11,14:45
duplicitná téma VYMAZAŤ