qwert1
12.01.11,23:24
kupil som pozemok,kde je starsia budova ,potrebujem tento rok spravit viacero veci,medzi nimi pripojku na kanalizaciu,staci projekt pre stavebne povolenie co dam schvalit na stavebny urad,
alebo sa robi aj nejaka revizna sprava po dokonceni ako pri elektrike ?
Co vsetko bude v projekte ,dava sa tam len po dom,a v dome si mozem robit uz ako chcem,alebo musim mat aj rozvody odpadoveho potrubia v dome v nejakom projekte?
Dalsia vec,ze by som rad spravil pripojku s ohladom na stavbu novej budovy,cize v sachte dat nejaku zaslepku,ak nieco take je mozne(pri stavbe noveho domu je potrebne tento kolobeh odznova?)...
planujem pripojit aj plyn,tak ci to ma zmysel riesit naraz,napr asi usetrim vyjadrenie dotknutych institucii tusim ci im nekrizujem pred pozemkom siete...

Docital som sa,ze je dobre mat digitalny plan ,aj ked vraj netreba pre stavebny urad,cize mne sa to asi moc neoplati pokial nestavam novy barak,aky je vas nazor?(mam len znalecky s priponou .hyp,na to nemam ani program)
nieco som sa dozvedel z http://www.porada.sk/t117859-projekt-rd.html,


Som z okresu TT,ked sa najde niekto kto mi odpovie a pripadne sa vieme dohodnut aj na vypracovani projektu a povolenia,realizaciu v max moznej miere by som robil rad svojpomocne.

A este trosku ina otazka ohladne zakreslenia pristavby do katastra,musim si zavolat nato geodeta,ten mi to zakresli?,co si za takuto pracu pytaju?