ejla
13.01.11,16:55
Prosila by som ak máte domáci recept na varenú horúcu čokoládu (nie riedku) a pribináčik, čo by sa chuťou podobal tomu kúpenému? Vopred všetkým ďakujem.
Tweety
13.01.11,15:58
alla66
13.01.11,16:05
m.hladka
13.01.11,17:44
Ja varím čokoládu na parené buchty, ktorú ma naučila moja mamka takto:
Do malého kastrolíka nasypem asi jeden pohár kryštálový cukor, zalejem mliekom tesne nad povrch nasypaného cukru, pridám1+1/2 polievkovej lyžice kakao a asi 1 polievkovu lyžicu masla.
To všetko spolu varím a poriadne miešam, aby sa neurobili hrudky z kakaa. Keď to začne vrieť ešte trocha povarím, aby zhustlo podľa toho ako to chcem.
natascha
14.01.11,13:53
http://varecha.pravda.sk/recepty/pribinacik/5309-pouzi.html

Tento receptík som vyskúšala včera. Mala som doma 2 ks šľah. smotany, tak som dala obe (kalórie som už radšej nepočítala). Zjedli sme to hneď, ani som to nestihla dať schladiť. Manžel a syn sa olizovali.... a ja tiež. Barz dobré...
ejla
15.01.11,20:16
Ďakujem pekne všetkým, kto ste poslali recepty na čokoládu a pribináčik.
Teraz som išla vyskúšať recept na pribináčik hoci je 21.14 hod, nedalo mi to a teraz píšem, že bol výborný (už je zjedený)
Tweety
15.01.11,20:17
Ďakujem pekne všetkým, kto ste poslali recepty na čokoládu a pribináčik.
Teraz som išla vyskúšať recept na pribináčik hoci je 21.14 hod, nedalo mi to a teraz píšem, že bol výborný (už je zjedený)
To nepochybujem,:) ale zajtra napíš, aké si mala sny. :---
Indeed
15.01.11,20:23
Pribináčik je presne ten istý výrobok ako bol pred 30-35 rokami Smotanový krém a stal 1 Kčs.
ejla
16.01.11,17:41
No veď o to ide, že dnes ho predávajú omnoho drahšie a čo sa týka množstva tak je to bieda.
Sny boli parádne, no ja som toho veľa nezjedla len som ochutnala bo sa mi neušlo. Hlavne, že chutil rodinke.Určite ho budem robievať doma, spravím viacej a budú mať všetci koľko im hrdlo ráči.
evuš
17.01.11,11:07
Mne viac chutí tento pribináčik - puding dávam zásadne domáci...
http://www.recepty.cz/recept/domaci-pribinacek-9347
Zdenka 0705
17.01.11,11:28
"domáci" puding myslíš doma uvarený? ,)
evuš
17.01.11,12:50
Zdenka, áno, myslela som "doma" uvarený :)
vierulda
20.01.11,07:01
Už moja starká nám niekedy dávno robievala domáceho miláčika asi za dve minúty. Zmiešala kyslú smotanu s vanilkovým cukrom a bolo hotovo. Miešala, kým sa cukor roztopil, alebo kým sme neprišli na to, akú dobrotu nám chystá, vtedy sa cukor ani nestačil dobre roztopiť a papkalo sa. Aj moje deti si dnes radi na tejto rýchlej dobrote pochutia.
007gituska
20.01.11,20:37
a čo tak smotanový krém? vyšľahať šľahačku s cukrom a štipkou vanilkového cukru. do toho primiešať tvaroh /napr. tvaroh črievko z milk agra/. to je klasický smotanový krém. keď sa k tomu primieša trochu kakaa alebo granka, či čokolády = čokoládový. keď sa k tomu primieša banán = banánový, jahody = jahodový, ... dobrú chuť
osky
21.01.11,20:01
Už moja starká nám niekedy dávno robievala domáceho miláčika asi za dve minúty. Zmiešala kyslú smotanu s vanilkovým cukrom a bolo hotovo. Miešala, kým sa cukor roztopil, alebo kým sme neprišli na to, akú dobrotu nám chystá, vtedy sa cukor ani nestačil dobre roztopiť a papkalo sa. Aj moje deti si dnes radi na tejto rýchlej dobrote pochutia.

toto je super aj s kakaom.
okrem toho,pouzivam to na studenu tortu:
spodok piskoty,potom vrstva bielej cukrovej smotany,znova piskoty,vrstva kakaovej smotany,dake ovocie a piskoty.
dat stuhnut,najlepsie 2 dni a noci.hotove ozdobit slahackou a mnam....
potom ale 2 tyzdne chudneme:D
hubatá
22.01.11,08:59
Pribináčik, ktorý volám ako za totáča "Miláčik": vhodím kocku tvarohu do mixéra, cukor, prsknem tam trochu mlieka alebo kyslej smotany (podľa toho čo mám). A opýtam sa:
- "kto chce vanilkový?" Spočítam dvihnuté ruky a nasypem tam vanilkový cukor, rozdelím rozdelím do misiek a položím ďalšiu otázku:
-"kto chce jahodový?" Spočítam dvihnuté ruky a pridám zavárané jahody (alebo iné ovocie) alebo džem.
Ak mi matematicky vychádza že ešte dakto nedostal, tak mi je jasné že chce "miláčika kakaového".
A tak vhodím do mixéra ešte jeden tvaroh, cukor a kakao.

Mne zostane umyť už len ten mixér.
Tweety
22.01.11,09:10
Pribináčik, ktorý volám ako za totáča "Miláčik": vhodím kocku tvarohu do mixéra, cukor, prsknem tam trochu mlieka alebo kyslej smotany (podľa toho čo mám). A opýtam sa:
- "kto chce vanilkový?" Spočítam dvihnuté ruky a nasypem tam vanilkový cukor, rozdelím rozdelím do misiek a položím ďalšiu otázku:
-"kto chce jahodový?" Spočítam dvihnuté ruky a pridám zavárané jahody (alebo iné ovocie) alebo džem.
Ak mi matematicky vychádza že ešte dakto nedostal, tak mi je jasné že chce "miláčika kakaového".
A tak vhodím do mixéra ešte jeden tvaroh, cukor a kakao.

Mne zostane umyť už len ten mixér.
Uf, ale som sa naľakala pri slovku prsknem, očakávala som :confused:-
PS. A mištičky kto?
hubatá
22.01.11,10:25
Ach Tweety...... nebuď na mňa zlá! Misky u nás deti vylizujú ako myšičky, takže ušetrím aj na jari.
Tweety
22.01.11,10:42
NIe som, ale u nás na záhrade ,to robia mačičky, tak preto sa pýtam.
drobeceva
22.01.11,10:55
Tweety, pribináčik, či miláčik - ako chcete - je fajnový. Akurát som ho urobila, len som ho šupla do chladničky, lebo keby som sa doň pustila, tak už neobedujem. A to zas bryndzové halušky si neodpustím.;)
Kto ma chuť, dobehnite...ale rýchlo, lebo zachvíľu nebude.
Májka, díky za recepisek.:)
Zvalik
22.01.11,18:56
Tento "Čokoládový krém" nám ako deťom robievala mama a pamatám si, že bol fantastický! :)

75 g čokolády na varenie, 75 g práškového cukru, 3 vajcia. Čokoládu rozlámeme na kusy a v malom hrnčeku ju s 2 mi lyžicami vody necháme za stáleho miešania na slabom ohni rozpustiť. Keď je zmes hladká, zoberieme ju z ohňa a znova za stáleho miešania pridáme 3 žltky. Z bielka ušlaháme pevný sneh a pridáme do neho práškový cukor. Čokoládovú hmotu ešte veľmi jemne premiešame s bielkami. Zmes rozdelíme do pohárov. Povrch môžme ešte prizdobiť nastrúhanou čokoládou. Podávame studené. Dobrú chuť!

A teraz som si všimla, že to nie je horúca čokoláda:eek:, ale chutila bombovo;)
Musím spraviť aj ja mojim andelom:)!

http://www.gastrovia.sk/obr/horuca-cokolada/latte-cokolada.jpg
evaj63
23.01.11,18:55
Pribináčika z tvarohu a smotany som robila v piatok k lievancom, bol vynikajúci.
monspa
24.01.11,09:10
Ja robím tento tvarohový krém s tým, že navrch ešte pridám čokoládový krém: 2 dl mlieka, 2 PL kakaa, 1 PL Zlatý klas - uvariť, po zovretí pridať 80 g Palmarín a 100 g čokolády na varenie, na miernom ohni miešať do zhustnutia. Tento krém nalejem na pripravený tvarohový krém a nechám vychladnúť. Ale robím to len z 1/2 dávky, je toho dosť.
velvet
24.01.11,11:42
Keď je zmes hladká, zoberieme ju z ohňa a znova za stáleho miešania pridáme 3 žltky. Z bielka ušlaháme pevný sneh a pridáme do neho práškový cukor. Čokoládovú hmotu ešte veľmi jemne premiešame s bielkami.

Vyzerá to dobre...len tie bielka asi nedávať do horúceho...alebo?
Zvalik
24.01.11,12:52
Vyzerá to dobre...len tie bielka asi nedávať do horúceho...alebo?

Ahoj Velvet:)!
Myslím si, že tá zmes už asi bude trošku vychladená, keď sa do nej budú dávať bielka s cukrom. Lebo, po odstavení z ohňa tam primiešaš žĺtky /čo bude chvíľku trvať/, potom si vyšľaháš sneh s cukrom a až potom ho dáš do čokolády... Fakt sme to už dávno nerobili, ale pokúsim sa to spraviť čo najskôr....;).

Až by si náhodou robila, daj vedieť ako chutila:rolleyes:! Mimi
gilda
28.01.11,06:56
Horúca čokoláda: 100g horkej čokolády, alebo čokolády na varenie s obsahom kakaa min. 50%. (Kvalitná horká čokoláda obsahuje 75 a viac % kakaa, je skôr na priamy konzum, chuť ocenia najmä gurmáni.) 450ml mlieka (možno skombinovať mlieko a sladkú smotanu s nižším obsahom tuku, v čokoláde je ho dosť.) V mlieku (200ml) rospustíme na kúsky rozdelenú čokoládu (zohrievane vo vodnom kúpeli). Pridávame smotanu (250ml). Zohrievame, nevaríme. Výsledkom by mala byť tmavá, stredne hustá (nie pudingová) čokoláda, do ktorej pridávam trochu škorice a chilli, ktoré dá čokoláde jemnú, pikantnú chuť. Nesladím. Horká čokoláda, škorica, chilli, zázvor, všetko zdraviu prospešné, teda na zdravie.:)

http://www.svetonline.sk/film-online/cokolada/ - inšpirácia, nielen pre horúcu čokoládu:)
evuša
06.03.11,15:35
Ja robím smotanový krém, ktorý mi chuťovo pripomína starého Pioniera. 1 šľahačková smotana, 400 ml. kyslá smotana, 500 g. jemný tvaroh, vanilkový cukor a asi 4 veľké lyžice práškového cukru, podľa chuti. Vyšľahám šlahačku s vanilkovým cukrom, pridám tvaroh, kyslú smotanu a práškový cukor. Zamiešať a papkať. Tým skôr narodeným, ktorí jedli pionier s rožkom odporúčam čerstvú bagetu. A potom sa lekárka nestíha diviť z čoho mám vysoký cholesterol. Ale toto milujem.