toledotdi
19.01.11,17:33
Od kedy sme vymenily strechu nastali problemy. Davali sme plech profil od Rovy. Problem spociva v tom ze remeselnici nam dali foliu ktora neni označena .Firma tvrdi že je kvalitna dotykova paropriepustna. Robili sme podkrovne izby davali sme izolaciu Nobasil. Davali sme ju pod foliu medzi krokvy. Postup sme dodrzali podla navodu. V zime ked klesnu teploty folia zo spodnej strany je uplne mokra. Voda kvapka na izolaciu Nobasil. Vetranie je urobene. Folia z vrchnej strany pod plechom je sucha. Mame obavy ze ci folia ne je nahodou otocena naopak. Folia je mokra aj tam kde nie je izolacia. Dakujem za kazdu radu
alltracboy
19.01.11,16:43
pokial by si to mal dobre spravene tak nemas ako zistit ze je folia vlhka, lebo by si mal na nobasile parozabranu. aj najlepsie folie maju priepustnost pary len cca 1300g na m2/24h. Aj medzi foliou a plechom by mala byt odvetravacia medzera. Folia by mala byt popisom smerom hore. Ked nema popis, tak je tam aspon ciara. Ja mam len ciaru, vrch je cierny, spodok biely.
drozdm
19.01.11,16:44
zavolaj si niekoho , kto sa v tom vyzna a ked sa ukaže že to dali naopak tak ich kontaktuj, nech to urobia nanovo
arizona
19.01.11,16:44
mimotemy
temy nemusis zadava viac krat, staci raz.

Duplicitu som ti zmazala, pokracuj prosim v tejto teme.

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
220870
19.01.11,17:14
Folia bez popisu je 100% podvod.neni o čom
alltracboy
19.01.11,18:17
mne predali foliu bez popisu predajca sa dusoval ze je to guttafol akurat pre ineho objednavatela bez potlace. Na letaku bolo kontaktfol. Parametre v podstate sedeli. Strechu mi montavala firma, takze som nemal moc na vyber. V inych obchodoch som zahliadol kontaktfol a bola v cene ako guttafol do135
lenkajojo
06.01.16,14:57
toledotdi: chcem sa spytat ci sa vam podarilo problem odstranit??? mi mame tiez novostavbu a rovnaky problem.
dakujem za info
vlado 33
07.01.16,06:20
Zavolaj si znalca z odboru stavebníctva. Nech ti vypracuje posudok na kvalitu vykonaných prác a zabudovaných stavebných materiálov. S posudkom sa obráť na zhotoviteľa strechy, nech závady odstráni. Inak pomôže len súd. Sprav si fotodokumentáciu.