lubluc
24.01.11,13:43
Zdravím poraďáci
potreboval by som zopár Vašich názorov na tento rodinný dom: we.we.we.APEX-ARCH.sk kategoria PRESTIGE dom AKTUAL. Aké sú podľa Vás výhody a čo považujete za nevýhody porípade iné postrehy.
Vďaka
L
day
24.01.11,13:39
Apex Arch ma pekne projekty, my sme zacinali pri projekte Arte Fakt, Bravura a skoncili pri individualnom :).

Ale ako jedna z mala projekcnych kanc. maju trochu odvahy, mozno fantazie.

http://www.apex-arch.sk/content.php?id=72
andiablo
24.01.11,14:09
no nevidím niekde technickú miestnosť. Je tam len kotol v kúpelni. Bude ti to stačiť?? Porozmýľal by som nad umiestnením krbu do stredu domu. Krajné riešenie nie je ideálne z pohľadu prúdenia tepla do priestoru. Budeš ohrievať stenu na von.
lubluc
24.01.11,18:33
To DAY
Bravura sa páči aj nám no my máme úzky pozemok cca 13m na šírku tak preto sme sa rozhodli pre poschodový dom. Máš aj nejaké skúsenosti s apexom ...komunikoval si s nimi. Ja som im volal a chlapík sa zdá byť v pohode.
lubluc
24.01.11,18:35
Zaujímavý postreh tak som nad tým nerozmýšlal no zatial som postavil akurát jednu malú drevenú záhradnú chatku takže tých skúsenosti nemám veľa. Dúfam, že sa bude dať s projektantom dohodnúť a umiestniť ho do stredu. Som zvedavý na jeho názor.
day
24.01.11,19:05
hovoril som s nimi par krat, vsetko OK, my sme najskor chceli arte fakt, boli sme ho pozriet pri pezinku, manzelke sa nepacil, ale keby bolo na mne, staviame arte fakt :)
Oliwa
25.01.11,20:35
Ale, fakt? ;):)
didjo
26.01.11,13:26
tak, súhlas
lubluc
01.02.11,19:55
čo si myslíte o cene za realizáciu tejto stavby ...apex udáva 166000 €. nie je to trošku priveľa?
lubluc
03.02.11,13:16
Ahojte,

chel by som stavať RD AKTUAL od firmy APEX. chcel by som sa opytat, ci má niekto z Vás už tento dom postavený? Ak áno či by vedel poskytnúť nejaké fotky, pre lepsiu realnu predstavu resp. poraďiť na čo si dávať pozor pri výstavbe a iné rady. Ďakujem
radiko
08.11.11,07:21
Ahojte,
tak staval niekto z vas uz tento spominany projekt domu: APEX AKTUAL.
Chcel by som ho stavat a opytat sa niekolko veci.
Dakujem za odpovede.
lubluc
08.11.11,18:38
Nazdar radiko,
a čo konkretne by ta zaujimalo?
radiko
09.11.11,06:44
Ako je spokojny s byvanim v danom dome, pretoze ja by som chcel urobit na nom par zmien, ale to uz su otazky priamo na projekcnu firmu. Namiesto garaze by som dal kuchynu, kde je kuchyna teraz by som dal technicku miestnost a kozub by som chcel dat niekde do stredu domu. a chcel by som vidiet ako vyzera ta chodba resp. hala dole kde su schody.
Garaz v dome nechcem. Ako je riesena strecha - pomurnice, veznice a ci nahodou nema niekto projekt.
lubluc
12.11.11,19:33
Nazdar Radiko,
my zatiaľ iba staviame, takže referencie na bývanie zatiaľ nemám. Tiež som chcel pôvodne krb do stredu ale nakoniec som sa rozhodol ho nechať tam ako je naprojektovaný. Strecha je riešená pomúrnice samozrejme klasika krokvy a klieštiny.
Ešte jedná otázka- odkiaľ si?
radiko
22.11.11,10:26
lubluc, poslal som ti sukromnu spravu, precital si si ju?
lubluc
23.11.11,09:01
žiadnu som nedostal
xxxpower2
23.11.11,09:42
My rozmyslame nad niecim takymto http://www.montovanedomy.sk/dom_ekonom_3.html
Len neviem ci mame do toho ist a hlavne ma zaraza cena toho co neni zauctovane v tej cene konecnej...ubytovanie,doprava a podobne...
evika
23.11.11,09:52
Prosím Vás, aký máte názor na esprit alebo mini esprit od Apexu
radiko
23.11.11,11:35
lubluc , prosim napis mi tvoj meil na radiko@gmail.com, lebo spravy tuna akosi nefunguju.
dakujem.