XYoussef
24.01.11,19:14
Vie mi niekto poradit, ako spravim puding, ktory nezhustne, ale bude mat konzistenciu pudingov, ktore dostat v chladiacich boxoch, ako Danette alebo podobne vyrobky? Dlhe roky varim, no toto zatial neviem. Rada prispejem inak. Exoticke egyptske jedla a kombinacie...
Chobot
25.01.11,10:19
Vie mi niekto poradit, ako spravim puding, ktory nezhustne, ale bude mat konzistenciu pudingov, ktore dostat v chladiacich boxoch, ako Danette alebo podobne vyrobky? Dlhe roky varim, no toto zatial neviem. Rada prispejem inak. Exoticke egyptske jedla a kombinacie...

Priamo recept nepoznám ani som to neskúšal, ale čo takto dať dvojnásobne (alebo aspoň 1 a 1/2) mlieka? Potom bude puding redší.
alla66
25.01.11,15:22
Vie mi niekto poradit, ako spravim puding, ktory nezhustne, ale bude mat konzistenciu pudingov, ktore dostat v chladiacich boxoch, ako Danette alebo podobne vyrobky? Dlhe roky varim, no toto zatial neviem. Rada prispejem inak. Exoticke egyptske jedla a kombinacie...

.....podobnú chuť majú pudingy Dr. Oetker Créme Olé. Pripraviť podľa návodu.Pred servírovaním dozdobiť šľahačkou:)http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/496750/496586.jpghttp://www.dumpotravin.cz/inshop/pictures/DP_166325.jpg
hubatá
25.01.11,16:07
Keď sa ti zdá hustý, tak prskni do neho trocha mlieka. Niekedy stačí keď ho prešľaháš elektrickým šľahačom a on zredne.
KATA50
26.01.11,11:30
Niekedy je dobré do horúceho, uvareného pudingu zamiešať maslo (Palmarím, Heru...) Množstvo nechám na zvážení. Puding sa stane hladký , krémovitý, jemnejší.
alabut
27.01.11,12:15
Myslim si, ze puding, na ktory sa pyta, ma konzistenciu ako zrazene mlieko. Kedysi som ho kupoval v Metre v Ivanke, ale neviem, ci je to ten isty.
XYoussef
10.02.11,18:01
dakujem vsetkym za mile rady, urcite poskusam a dam vediet, aj som zabudla na Creme pudding od Oetkara, mam ich rada, ale musim pozriet, ci ich tu predavaju, Egypt je predsa len ina krajinka.
Mam proste rada tu zvlastnu konzistenciu nie velmi hustych pudingov z obchodu. Myslela som, ze to dosiahnem napriklad nejakou davkou skrobu a vody.
Naozaj ste ma potesili, dakujem. :)
Xenia