gerecko
25.01.11,19:16
mame zateplene podkrovie pod falcovanym plechom bez kontralat a odvetrania co sa môže stat
220870
25.01.11,19:07
Na plechu bude takmer zo 100%istotou kondenzovať voda.Čo to urobí s vatou asi nemusím vysvetlovať.
lubo74
25.01.11,19:33
Okrem 100% znehodnotenia izolácie ,ti začne hniť krov a za par zim,keď napadne viac snehu ti to cele môže spadnúť na hlavu.
marleau
25.01.11,20:21
Tak to ti nezávidím...................
lapejko
25.01.11,20:23
až tak by som to neprežíval, ak sa jedná o šikmý úsek do 2 bm a nad klieštinami je pochôdzne, dá sa plastovými rúrkami odtlačiť vata od plechu a zabezpečiť odvetrávaciu medzeru, ktorej ešte pomôžeš navŕtaním dier do čelového plechu nad odkvapom. Funguje to, chce to trochu popracovať.
marleau
25.01.11,20:40
A pár dier aj na vrch krytiny,nebude sa potiť...
Keby takto "odborne" operovali lekári,ako niektorí stavajú domy,tak je nás na svete pol miliardy....
Ale aký dom som vystaval,ten musí mať aj desať melónov hodnotu.To veru aj jedenásť,ak nie sú dozreté.:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
marleau
25.01.11,20:42
No som zvedavý aspoň na jednu výhodu,či niekto napíše.
mimotemyAk áno,skočím šípku do vypusteného bazénu,bo som nemplavec..mimotemy
lapejko
25.01.11,20:42
No vidíš, s humorom to ide lepšie ešte si zober vŕtačku...
lapejko
25.01.11,20:49
Na všetkých Lídloch máš štíty robené z Rheizinku, bohužiaľ iba štíty. Zafalcovaný plech je vodotesný, pružný spoj, ak je to titanzinok, je prakticky navždy a odvetrávaná medzera musí byť v každej izolovanej streche bez ohľadu na krytinu. Kusové krytiny patria medzi nevodotesné strechy kde im musí pomáhať fólia s veľmi obmedzenou životnosťou, na stavbách u nás lokálne ani neprežije kolaudáciu!!!
marleau
26.01.11,06:01
Na všetkých Lídloch máš štíty robené z Rheizinku, bohužiaľ iba štíty. Zafalcovaný plech je vodotesný, pružný spoj, ak je to titanzinok, je prakticky navždy a odvetrávaná medzera musí byť v každej izolovanej streche bez ohľadu na krytinu. Kusové krytiny patria medzi nevodotesné strechy kde im musí pomáhať fólia s veľmi obmedzenou životnosťou, na stavbách u nás lokálne ani neprežije kolaudáciu!!!
Lidl nie je obchod,kde by som ja nakupoval normálne potraviny,lebo sa mi nezdajú príliš zdraviu prospešné,tak prečo by práve štítová stena mala byť zo "zdravého" materiálu?
didjo
26.01.11,13:25
prene... sôhlas!
220870
26.01.11,18:15
iv@n
28.01.11,13:39
Lidl nie je obchod,kde by som ja nakupoval normálne potraviny,lebo sa mi nezdajú príliš zdraviu prospešné,tak prečo by práve štítová stena mala byť zo "zdravého" materiálu?
ja teda obchodáky neznášam všetky, ale v lídli sa dajú nájsť celkom slušné potraviny, napríklad ked som pozeral párky po obchodoch tak to bola všade bieda, samý mäsokostný separát, mäso obsah tak 20-30% a tam sa dali nájsť aj s 80% podielom masa (nie separátu).
marleau
28.01.11,14:03
ja teda obchodáky neznášam všetky, ale v lídli sa dajú nájsť celkom slušné potraviny, napríklad ked som pozeral párky po obchodoch tak to bola všade bieda, samý mäsokostný separát, mäso obsah tak 20-30% a tam sa dali nájsť aj s 80% podielom masa (nie separátu).
Párky a plechovú strechu nemám rád.