pivko
28.01.11,15:17
Prídu mi maliari maľovať strop. Akú farbu použiť na SDK v obývacich miestnostiach a akú na strop v kúpeľni a kuchyni?
Najsamlepšiu:D
marjankaj
28.01.11,14:29
Prídu mi maliari maľovať strop. Akú farbu použiť na SDK v obývacich miestnostiach a akú na strop v kúpeľni a kuchyni?
Najsamlepšiu:D

Že by "žutú"?:--- Ako to hovoria na Záhorí?:---


Príde záhorák do Tesca a pýta sa:
"Máte farebné televízore"?
Predavač: "Máme. Aký by ste chceli"?
Záhorák: "No tento žutý".
pivko
28.01.11,16:49
Asi si zlé pochopil , nie odtieň ,ale farbu. Lebo iná farba sa používa na SDK kde je vlhkosť /kúpelňa/ a iná v izbách.
Tak že akú? značka ?
220870
28.01.11,17:22
marjankaj
28.01.11,19:19
Asi si zlé pochopil , nie odtieň ,ale farbu. Lebo iná farba sa používa na SDK kde je vlhkosť /kúpelňa/ a iná v izbách.
Tak že akú? značka ?

SDK je teraz SDKÚ:--- Takže modrá:---Alebo modrejšia?:D
pivko
29.01.11,04:05
mariankaj len v tejto téme by si si zaslúžil už 2x meužitočné , tak že vymaž svoje príspevky a nepleť sa do problematiky ktorej nerozumieš.
pivko
29.01.11,04:21
huba2807
30.01.11,10:39
tak ja pouzivam esmal Plus a som s nim uplne spokojny ma dobru prilnavost aj kriciu schopnost a aj cena je prijatelna
pivko
30.01.11,11:15
Het vyrába farby pre Hornbach pod ich značkou a sú lacnejšie , tak že každému doporučujem.Ja budem určite maľovať s touto:
http://www.efarby.sk/kategoria/interierove-farby-stierky/natery-na-sadrokarton/het-hetline-forte---hrubozrnna-interierova-farba/
ale z Hornbachu.
220870
30.01.11,12:01
Het vyrába farby pre Hornbach pod ich značkou a sú lacnejšie , tak že každému doporučujem.Ja budem určite maľovať s touto:
http://www.efarby.sk/kategoria/interierove-farby-stierky/natery-na-sadrokarton/het-hetline-forte---hrubozrnna-interierova-farba/
ale z Hornbachu.
Nedokážem posúdiť.Kedysi dávno som si kúpil karbobrúsku Bosch v Baumaxe.Niečo vydržala ale zodrali sa na nej uhlíky.Keď som chcel kúpiť nové tak sa nedlo pretože to bola séria karbobrúsok ktorá bola vyrobená na zakázku pre Baumax takzvaná jednorazovka(odvtedy v baumaxe nenakupujem ).Nemeniteľné časti na jedno použitie .Zodrané uhlíky nereklamovateľná závada.Niečo podobné to môže byť aj s tými farbami ,ale aj nemusí.:)
marjankaj
30.01.11,20:06
Prídu mi maliari maľovať strop. Akú farbu použiť na SDK v obývacich miestnostiach a akú na strop v kúpeľni a kuchyni?
Najsamlepšiu:D


pivko Včera, 06:05 AM
mariankaj len v tejto téme by si si zaslúžil už 2x meužitočné , tak že vymaž svoje príspevky a nepleť sa do problematiky ktorej nerozumieš.

No to máš pravdu. Nie som maliar a vôbec sa tejto problematike nerozumiem. Na rozdiel od mojej ženy. Tá hneď vie čo je "najsamlepšie". Tentokrát je to "bledooranžová". Mne to veľa nehovorí, lebo rozoznávam iba 8 farieb(nie ako windows 256000). Už som pár razy maľoval., dúfam, že aj tí tvoji odborníci to budú vedieť. Inak by si si ich nevolal a nezháňal pre nich info o maľovaní.
Navyše ak si si pýtal rady, tak načo presviedčaš iných o tvojom riešení, čo si si vygooglil. Veď oni nejdú maľovať.
Ja som iba reagoval na tvoju nie celkom kompletnú otázku. Ak ťa to ukľudní, tak môžeš podobne ohodnotiť aj iné moje príspevky.
A písať si budem kam chcem koľko chcem a ako chcem. To isté môžeš aj ty.

Myslím, že som tu už povedal všetko a nemám viac potrebu sa s tým zaoberať.
Ešte jeden link čo si si mohol aj sám nájsť.
http://www.porada.sk/t140197-aku-farbu-stien-obyvacky.html
pivko
31.01.11,04:29
Ty si to ešte stále nepochopil ? Tu nieje reč o obývačke ,ale o sadrokartóne.