Ferko
08.12.05,18:41
Ahojte všetci!
Viete poradiť nejaké recepty na zúžitkovanie zvyšných bielkov? Vopred dík.
belanicka
08.12.05,17:51
bielka s cukrom,a ususit v rure,budu z toho snehove pusinky.
ALDA
08.12.05,17:56
bielka s cukrom,a ususit v rure,budu z toho snehove pusinky.


Je dobré pridať kokos. Budú aj kokosové pusinky:)
belanicka
08.12.05,17:57
dobry napad,diki
Jana Motyčková
08.12.05,18:26
Kokosový dezert

7 bielkov
30 Dg práškového cukru
25 Dg strúhnéhjo kokosu
5 Dg hrubej múky

Plnka :
2 dl mlieka
1 dl silnej čiernej kávy
1 vanilkový pudingový prášok
1 lyžica maizeny
20 Dg práškového cukru
25 Dg masla (alebo margarín, kto má radšej)
3 žltky - nemusia byť, keď treba míňať bielka

čokoládová poleva

Z bielkov a cukru ušľaháme sneh, vmiešame kokos a múku, upečieme.
Z mlieka, pudingu a maizeny uvaríme kašu. Do vychladnutého krému pridáme maslo vymiešané s práškovým cukrom a žĺtkom a kávu. Plnku rozotrieme na cesto, polejeme čokoládovou polevou a schováme pred manželom.
pyton
08.12.05,18:36
Sú aj bielkové zákusky.:p Švagriná stále zbiera bielky, lebo je úžasný, ten, ktorý robí. Tam ide až 10 bielkov. Myslím, že recept na bielkový koláč je priložený aj v receptoch na Porade.
Tak napr. v receptoch od Maríny: Rôzne zákusky-overené http://www.porada.sk/t10865-rozne-zakusky-overene.html
ondrejvla
08.12.05,18:40
Pridám recept na mandľové sucháre:

4 bielka, 16 dag hladkej múky špeciál, 16 dag prášk.cukor, 10 dag nelúpané mandle

Z bielok ušľahať tuhý sneh, pridať cukor, múku a prepláchnuté ale neolúpané mandle.
Vymastiť a vysypať formu na srnčí chrbát, masu vyliať do formy a upiesť. Skúsiť špajdlou, či je upečená ( keď nelepí), ešte horúce vyklopiť a zabaliť do mikroténu. Nechať vychladnúť a odložiť do durhého dňa do chladničky. Na druhý deň ostrým a širokým nožom nakrájať na tenké plátky ( ako šunku) a dať na suchý plech piecť ( skôr sušiť). Keď sú zružovelé, vysypať do plechovej dózy. Vydržia dlho, pokiaľ ich dobre schováte. Naši hostia ich obľubujú, často ich mávam v zásobe. Len škoda, že sa tento recept nedá upiecť i s umelým sladidlom, už som to skúšala s viacerými druhmi sladidiel, ale nie je to ono.
Privítam návrh niekoho, ako by sa dal tento recept, resp. s ktorým druhom sladidla upiecť tak, aby sneh stuhol a nerozlievalo sa cesto.
kukučka
08.12.05,19:35
Vlasti už si skúšala karob? Na www.labuznik.com (http://www.labuznik.com) sú čersvé recepty, prečítaj aj príspevky pod receptami, možno nájdeš niečo nové :)
ondrejvla
08.12.05,19:56
Vlasti už si skúšala karob? Na www.labuznik.com (http://www.labuznik.com) sú čersvé recepty, prečítaj aj príspevky pod receptami, možno nájdeš niečo nové :)

Betka ďakujem, ale karob sa dáva ako náhražka kakaa, má menej tuku ale nenahradí sladidlo.
Skúšala som už tyčinky z karobu, náš malý ich odmieta. nechutia mu. Keď som ich skúsila ja, pochopila som.
Ferko
08.12.05,21:54
Pridám recept na mandľové sucháre:

4 bielka, 16 dag hladkej múky špeciál, 16 dag prášk.cukor, 10 dag nelúpané mandle

Z bielok ušľahať tuhý sneh, pridať cukor, múku a prepláchnuté ale neolúpané mandle.
Vymastiť a vysypať formu na srnčí chrbát, masu vyliať do formy a upiesť. Skúsiť špajdlou, či je upečená ( keď nelepí), ešte horúce vyklopiť a zabaliť do mikroténu. Nechať vychladnúť a odložiť do durhého dňa do chladničky. Na druhý deň ostrým a širokým nožom nakrájať na tenké plátky ( ako šunku) a dať na suchý plech piecť ( skôr sušiť). Keď sú zružovelé, vysypať do plechovej dózy. Vydržia dlho, pokiaľ ich dobre schováte.
Tieto zvyknem piecť aj tak, že použijem nielen mandle, ale aj lieskové oriešky a orechy - dávku 100 g zachovám. Sú fakt výborné :). Majú však jednu chybu - strašne rýchlo sa minú :(
janasv
08.12.05,22:04
Moja mama z nich robievala domace cestoviny aj do zasoby.
ilona
09.12.05,06:07
Ja keď mám zvyšné bielka robím klasické vyprážané rezne,ktoré pred vyprážaním obalím ešte v snehu z bielkov.Sú trocha mastnejšie,ale asi aj fajnejšie.
Zuzana210
09.12.05,06:40
Ja robievam "DRUŽICE".
Urobia sa snehové pusinky (na 1 bielok 7dkg kryštálového cukru). Potom vždy 2 zlepiť plnkou a obaliť v mletých orechoch.
Plnka:
Uvariť na kašu 2 dcl mlieka, 2 polievkové lyžice polohrubej múky, 1 vanilkový cukor. Do uvareného pridať 1 žĺtko. Vymiešať 14 dkg masla a 14 dkg cukru, po lyžiciach pridávať vychladnutú kašu. Môže sa dať citrónová kôra, alebo rum.
0linka
09.12.05,07:24
Bielkový chlebíček
8 bielkov, 180 g práškového cukru, 160 g hrubej múky, 70 g rozpusteného masla, kandizované ovocie, sekaná čokoláda, sekané mandle, sekané oriešky (celkovo 3-4 dl), čokoládová poleva, sekané oriešky na posypanie.
Z bielkov ušľaháme tuhý sneh, pridáme cukor a ešte prešľaháme. Potom pridáváme striedavo po lyžiciach múku a vychladnuté roztopené maslo a ľahko premiešavame. Nakoniec do cesta vmiešame sekané ovocie, oriešky, mandle, čokoládu apod. Pečieme pomaly vo forme na srnčí chrbát vymazanej tukom a vysypanej strúhankou. Po upečení vyklopíme, necháme vychladnúť, polejeme čokoládovou polevou a psypeme orieškami. Môžeme použiť aj na upečenie veľkonočného barančeka.
janasv
12.12.05,15:19
A este - zamrazit ako ladove kocky a dat potom do mikrotenu. Vzdy, ked bude treba, budu po ruke - do polievky, do cesta, do fasiriek, na rezne, do zakuskov...Skusala som, vydrzia.
Zita4
14.12.05,20:16
Určite vyskúšaj tento krémeš:
Je jednoduchý a veľmi, veľmi dobrý.
Lístkové cesto upečieš na 2 pláty. Klasicky.
Krém:
7 bielkov a 7 PL kryštálového cukru ušľahať na tuhý sneh. Do hrnca dať uvariť 0,5 l vody a 5 PL cukru. Keď začne vrieť, vlejeme do nej 3 balíčky Zlatého klasu rozmiešané v 2 dl vody a uvaríme, kým sa nezačne oddeľovať od dna (bude mať priesvitnú konzistenciu). Odstavíme a ešte horúce vmiešame do snehu. Hneď rozotrieme na upečené lístkové cesto a prikryjeme druhým plátom. Posypeme prášk. cukrom.
Je to naozaj výborný ľahký zákusok a krém pekne stuhne. Dobre sa krája.
Ferko
16.12.05,10:42
Určite vyskúšaj tento krémeš:
Je jednoduchý a veľmi, veľmi dobrý.

Včera som ho vyskúšala a môžem potvrdiť, že je fakt dobrý. A pridala by som ešte prívlastky rýchly, lacný a krátko trvajúci (už sme ho zjedli) :).
Zita4
17.12.05,11:09
Som rada, že vám chutil. Odkedy mám tento recept, iný krémeš nepečiem.
Bambit
17.12.05,14:01
To lístkové cesto máš kupované alebo si ho robíš doma ? A tie pláty pečieš na opaku plechu ?
Zita4
17.12.05,18:34
Obyčajné lístkové cesto z obchodu, rozdelené na dve časti a upečené na opačnej strane plechu alebo na nízkom plechu.
nika123
14.01.06,15:26
Pridám recept na mandľové sucháre:

4 bielka, 16 dag hladkej múky špeciál, 16 dag prášk.cukor, 10 dag nelúpané mandle

Z bielok ušľahať tuhý sneh, pridať cukor, múku a prepláchnuté ale neolúpané mandle.
Vymastiť a vysypať formu na srnčí chrbát, masu vyliať do formy a upiesť. Skúsiť špajdlou, či je upečená ( keď nelepí), ešte horúce vyklopiť a zabaliť do mikroténu. Nechať vychladnúť a odložiť do durhého dňa do chladničky. Na druhý deň ostrým a širokým nožom nakrájať na tenké plátky ( ako šunku) a dať na suchý plech piecť ( skôr sušiť). Keď sú zružovelé, vysypať do plechovej dózy. Vydržia dlho, pokiaľ ich dobre schováte. Naši hostia ich obľubujú, často ich mávam v zásobe. Len škoda, že sa tento recept nedá upiecť i s umelým sladidlom, už som to skúšala s viacerými druhmi sladidiel, ale nie je to ono.
Privítam návrh niekoho, ako by sa dal tento recept, resp. s ktorým druhom sladidla upiecť tak, aby sneh stuhol a nerozlievalo sa cesto.

Ja namiesto mandlí mám v recepte napísané vlašské orechy a tiež je to výborné.;)
nika123
14.01.06,15:39
Ahojte všetci!
Viete poradiť nejaké recepty na zúžitkovanie zvyšných bielkov? Vopred dík.

PARÍŽSKE ROŽKY

4 bielka
30 dkg práškového cukru
15 dkg orechov
3 pol.lyžice hrubej múky
trocha prášku do pečiva

Bielka vyšľahať s práškovým cukrom do tuha potom pridaťm mleté orechy,múku a prášok do pečiva.Cez ozdobné vrecko robíme na plech rožky a sušíme ich v rúre na 100 stupnoch.Na vrch dáme plnku bud nad parou vyšľaháme 3 vajcia s cukrom a kakaom a do toho po vychladnutí maslo vyšľaháme alebo len čisto vanilkový krém z prášku,aj ten je dobrý,alebo len maslový.
:rolleyes:
korela
03.05.06,00:00
kendy
03.05.06,13:44
Ja som si zvyšné bielka vykydla nechtiacdo chladničky a bolo dorozmýšľané, čo s nimi :D
korela
22.02.07,14:19
Bielkové rezy
-
7 bílků, 150 g cukru, 150 g hrubé mouky, 50 g rozinek, 50 g strouhané čokolády, 50 g kokosu, 50 g strouhaných vlašských ořechů, 80 g rozpuštěného másla

náplň:1 šlehačka v prášku, 120 g tvarohu, 3 lžíce kokosu, 3 lžíce medu, 2 nastrouhaná jablka, 30 g strouhaných vlaš. ořechů, 50 g rozinek

POSTUP:
Bílky šleháme do tuha a postupně přidáváme cukr. Potom lehce vmícháme mouku, rozinky, čokoládu, kokos, ořechy a prochladlé rozpuštěné máslo. Nalijeme na vymazaný, vysypaný plech a pečeme asi 20 min. Po vychladnutí překrojíme v půlce a naplníme. Náplň - šlehačku ušleháme dle návodu(s vodou) a přidáme zbylé přísady. Natřeme i horní vrstvu a pocákáme 50 g rozpuštěné čokolády.
j.s
22.02.07,21:49
A co takto kulturistické ranajky?

Citujem z jedalnicku kulturistu: ,,na ranajky si spravim prazinicu vylucne z 10 vajecnych bielok...":)
EWIK
04.03.07,13:16
.... a zvysia sa zltka, co snimi ? :)
Vianocka
04.03.07,13:24
Ja zvyšné bielka využívam aj tak, že do nich pridám jedno celé vajce, aby bol aj žĺtok, všetko rozmiešam a v tom z oboch strán namočím starší chlieb. Ten rýchlo opečiem na horúcom oleji z oboch strán a mám rýchlu večeru. Zároveň použijem aj starší chlebík, ktorý by už tak nechutil.
tina1
19.12.12,18:53
Dáša_
19.12.12,19:36
tina1
21.12.12,06:47
Vyzerá to dobre. Platy upečené, len čakajú na šľahačku :)
tina1
21.01.13,11:40
Nebičko v papuľke.