Bambit
08.12.05,21:03
Robievate domácu tatársku omáčku ? Ak áno skúste napísať recept. Ja Vám ponúkam ten môj osvedčený, ale možno ju niekto vie robiť ináč. Tá moja nám chutí, ale chcela by som skúsiť aj inú.
Tatárska omáčka : 2 celé vajíčka dám do mixéra. Pomaly prilievam asi 2 dcl oleja. Vznikne majonéza. Keď je dosť hustá pridám -1 ČL vegety, 2 malé kyslé uhorky, 1 malú cibuľku, 1 ČL worčestrovej omáčky, 1 ČL horčice , 1 PL octu/alebo citrón.šťavy /, 1 ČL práš.cukru - rozmixovať.
Ochutnať, prípadne dochutiť.
jamajka
08.12.05,20:07
Voľakedy to takto robievala aj moja mamina. Teraz sa bojíme tých surových vajíčok....:(
Bambit
08.12.05,20:17
Ja ju robievam zo surových /väčšinou domácich , svokra má sliepky /, ale setra ju robí tak isto len dáva na tvrdo uvarené vajíčka a tiež je dobrá.
bepo
08.12.05,20:22
To ako urobí majonézu z natvrdo uvarených vajec?
Bambit
08.12.05,20:30
Áno. Ale ona najskôr dá na 1 varené vajce 1 dcl. mlieka - to rozmixuje a až potom prilieva olej podľa potreby do zhustnutia. A tak robieva aj majonézu do šalátov.
ondrejvla
08.12.05,20:58
Ja robievam varenú, bez vajíčok, bez cholesterolu nasledovne :

2 dl vody dám variť, v 0,5 dl vody rozmiešam 2 plné PL maizeny ( príp.solamylu), uvarím hustý "śkrob", teda kašu. Ešte horúci dám do mixéra, pridám pokrájanú cibuľku, 3-4 nakrájané uhorky, malú ČL soli, 1/2 ČL korenia, najlepšie je čerstvo pomleté, 1 dl horčice, šťavu z 1 citróna, na koniec pridám 1 PL olivového oleja. Nechám trochu vyhladnúť v mixéri, nakoniec opäť pomixujem, vylejem do nádobky, uzatvorím, nechám úplne vychladnúť.
Ak chcete trošku zhrešiť, môžete tesne pred podávaním primiešať 3-4 PL pochúťkovej smotany.
Luba2
09.12.05,09:01
Ľudia zostala som v nemom úžase z tých receptov. Tie varené veci chutia nejako podobne ako ozajstná tatárska? A to som si doteraz myslela, že viem variť.http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif

Ja keď nechcem ozajstnú tatárku, tak robim mix z pochúťkovej smotany, cibuľky, uhoriek, horčice a korenín. K jedlu to ísť môže a nie je to z oleja a vajec.
lenkak
09.12.05,18:27
Robím takisto ako Bambit, len bez 1 ČL worčestrovej omáčky a cukru.