miriam.g
01.02.11,18:49
Dobry vecer.Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s prerobenim bytu ,hlavne jadra a kupelne ked je schvaleny prispevok na upravu bytu pre telesne postihnuteho syna.Nevie niekto ako to teraz funguje ? Dakujem.
ladyrs
01.02.11,18:19
Dobry vecer.Chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s prerobenim bytu ,hlavne jadra a kupelne ked je schvaleny prispevok na upravu bytu pre telesne postihnuteho syna.Nevie niekto ako to teraz funguje ? Dakujem.

naša firma takto prerábala zopár bytov, bolo to ale cca pred štyrmi rokmi.... tak vtedy bolo treba zaniesť cenovú kalkulácia a následne zálohovú faktúru, ak objednávateľ chcel niečo dať spraviť navyše,nedoplatok zaplatil sám, a tú pôvodnú sumu zaplatili firme z odboru soc. vecí
kalinka
29.05.11,07:03
Dobrý ladyris! Takže Vaša firma sa zaoberá rekonštrukciou bytov. Hľadám firmu na prerábku holobytu v Bratislave. Môžeš my niečo napísať o firme?
Neviem, či je to dovolené na porade no skúsim to.
Ďakujem :)
alaya1
29.05.11,07:35
Ja pomaly uz 2 mesiace hladam firmu na prerabku bytoveho jadra, no v Presove, akoby neexistovali.
veronikasad
29.05.11,07:40
Ala, nechaj si prerábku na zimu. Schopní majstri sú zajednaní niekolko mesiacov dopredu, v tomto období takých nájdeš ťažko.
Robila som rekonštrukciu vlani vo februári ...
alaya1
29.05.11,07:44
Veronika, no ale ja som nenasla ziadnu firmu po internete, letakoch, inzertnych novinach, co to robi. To ma prekvapilo.
Uz to mame akutne.Predsa ma to jadro uz 40 rokov.
veronikasad
29.05.11,07:47
Veronika, no ale ja som nenasla ziadnu firmu po internete, letakoch, inzertnych novinach, co to robi. To ma prekvapilo.
Uz to mame akutne.Predsa ma to jadro uz 40 rokov.
Ala, nepustila by som do bytu firmu len na základe inzerátu v novinách. Hladaj firmu s referenciami, choď si pozrieť ich robotu ... Ak to vydržalo 40 rokov, ešte pár mesiacov vydrží (v byte bývam tiež už 30 rokov).

http://www.azet.sk/katalog/bytove-jadra/presov/
stanush_17
23.01.12,14:10
Dobry den a uz ste niekoho nasli ? Ak nie tak mi napiste. Poradim :P
verkaz
23.01.12,14:50
Miriam - najprv musíš mať spracovaný nejaký návrh ako to chceš urobiť a aj vyjadrenie statika. S firmami opatrne, najlepšie urobíš, keď si zistíš v okolí firmu, ktorá to už robila a s prácou boli spokojní. Nie je všetko len v cene a zisti si o firme referencie.
Pravdepodobne ide u teba o umakardové jadro. Na MsÚ stavebnom odbore ti taktiež poriadia, či je treba ohlasovacia povinnosť. U nás sa to praktizuje tak, že je to potrebné.
martinalul
28.01.12,20:10
Na rekonstrukciu bytu je najlepsie oslovit architekta. Ten uz bude vediet koho dalsieho treba oslovit - ci treba statika, elektrikara, plynara atd... kazda rekonstrukcia je ina a potrebuje iny pristup. Zalezi co chcete. Je to velmi siroka tema, verim ale ze pomoct moze znalost zakladnej legislativy.