maestro99
10.02.11,20:35
chcem sa Vas tu opytat, aka cena sa pohybuje na Donovaloch, ked sa jedna o trvale travnate porasty. Ci je to vobec predatelne. Dokopy mam okolo 2000 m2. a co su to vobec "trvale travnate porasty". Dakujem za odpovede.
220870
10.02.11,20:04
Pôda kde rastie tráva ,lúka,pasienky ,ale aj úhor.Môžete tam pásť kozy ovce a podobné zvery.
mendo933
10.02.11,20:10
ci orna pôda ci TTP , ak su v blizkosti IS, pristupova cesta, rsp. kde sa da stavat ,ma vzdy vysiu hodnou ako rola niekde mimo civilizacie. Ja som pred vynatim tiez mal TTP v extravilane a teraz tam mam dom. Takze vela zalezi od pozicie a od clenenia pozemku. Ak je to nekay 10m uzky sliz tak môoze byt aj niekde pri ceste, kym sa to nespoji s neakym inym pozemkom na tom jednom sa neda riesit nic, jedine tak 15 riadkov zemiakov:)
vratnik
10.02.11,21:02
Luky a pasienky, vyuzitie detto. Sadit zemiacky nemozete, ani sadit stromceky. Cena od nepredajne po cenu za stavebny pozemok. Zavisi kde je umiestnena parcela, ci ste spoluvlastnik, ci ma v blizkosti siete, ci nie je na lyziarskom svahu, ci ma vobec pristupovu cestu (bez pristupovej cesty vam nedaju stav. povolenia a vecne bremeno vam realne neda nik zo susedov), sirka, orientacia, sklon. Ak je mimo uzemny plan tak este mozete skusit majitela susendej parcely - ak je tam chata, ci neodkupi. Stavebny boom na Donovaloch ste prepasli. Teraz je to uz kompletne zastavene ale skuset. Takze zacnite mapu. Potom uzemnym planom a ak je to skutocne pozemok idealneho tvaru, kde sa moze stavat s pristup. cesou, tak cenovy strop najdete na internete. To su vsak vacsiou leziaky s nerealnymi cenami. Cena je podla uzitku pre majitela.