Paloborcin
18.02.11,11:29
Ahoj...nedávno som vyskúšal nový "zákusok" (dezert).

Zapekaný banán v Rožku s čokoládou

Potrebujeme: rožok, banán, čokoláda (kto by len na to pomyslel :D )

Postup: Z rožku odkrojíme vrchnú 1/4, vnutro vybereme a na striedačku dovnútra naukladáme koliesko banánu, kocku čokoláda, koliesko banánu, kocku čokolády, kocku banánu, koliesko čokoláda :) ...... až do naplnenia. Sám som zvolil radšej lepšie vyzreté banány (pre intenzívnejšiu banánovú chuť) a mliečnu čokoládu (tú zas pre jumnejšiu chuť).
Takto naplnené rožky (množstvo podľa priania). Dáme na plech a šup do truby. cca 15 minút, cca 180°C (nech sa čokoláda roztopí a banán zohreje).... a je to !

Ako väčšinou, sám som bol rád, že sa mi ušiel aspoň kúsok na ochutnanie. Ako vačšinou u nás, sa po niečom sladkom nestihlo ani zaprášiť. Avšak vždy keď dôjde na čokoládu sa nájde aj dospelý expert/ka s celou pusou a bradou zababranou... pohľad na nazapletenie :D .

Výsledok: chutná banánovo čokoládova pochúťka.. no furt tomu podľa mňa niečo chýbalo...mmm.. niečo.... :rolleyes:

Poznáte čokoľvek podobné? Alebo aké máte skúsanosti so zapekaním banánov?
rdb
18.02.11,12:17
Vyzera to skvelo. Moj kamarat mi raz spravil banany na grile. Cele bananay aj so supkou griloval na horucom az kým neboli z kadej strany uplne hnede a vo vnutri sa prstom dalo zistit, ze su makke. Potom kazdy banan ulozil na misu ako lodicku zvrchu hop narezal a do hoduceho bananu natlacil cokolady aby sa roztopila. Navrch este trochu slahacky. Cele sa to vyjedalo z bananu lyzickou a bolo to skvele.
Paloborcin
18.02.11,12:38
znie to dobre... počul som už o podobnom recepte. Ak som si to správne zapamätal banán sa najprv narezal, dala doň čokoláda a v trube sa to zapieklo. ... Len teraz premýšlam nad tým, ako zabezpečiť, aby to nevytieklo... tento tvoj spôsob sa mi viac pozdáva.
Nandrolon
18.02.11,12:40
on ich griloval nenarezané a POTOM ich narezal a povkladal čokoládu...
Paloborcin
18.02.11,12:53
on ich griloval nenarezané a POTOM ich narezal a povkladal čokoládu...

prídu teplé dni, prídu večeri pri grile, a isto prídu aj grilované banány.:D
Llívia
18.02.11,19:53
Robila som banánové toasty: toastový chlieb natrieť Nutelou, na to kolieska banánu a zapiecť v toastovači. Nakoniec pocukrovať (komu je málo sladké). Toasty chutili vynikajúco.
Rozalka
18.02.11,19:58
Do banánov injekčnou striekačkou naplniť rum, striekačku postupne ťahať, aby ten rum nebol na jednom mieste, zabaliť do palacinky, poliať čokoládou.
alabut
19.02.11,16:41
Najlepsie su zapekane v plnenom rezni a poriadne namocene v domacom alkohole. :-)
Nandrolon
19.02.11,18:46
alebo ten domáci alkohol vypiť a potom ho zajesť banánom, aspoň sa nič neodparí :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Zdenka 0705
20.02.11,15:27
mimotemy... no ja rada zase studené :D;)
Dobre zrelé banány /ale nie čierne a prezreté/ ošúpte a dajte do mrazničky.
Po zmrazení sa dajú nakrájať na koliečka a vymixovať ponorným mixérom. Neverili by ste, aká výborná je to zmrzlinka, naprostá delikatesa, žiaden cukor, žiadna smotana...:)
Llívia
20.02.11,20:18
Niekdy robíme presnidávku. Keď bola "akcia" na banány a neboli jablká, nakrájali sme banány na kolieska a dali ich zamraziť. A raz, keď som mala chuť na sladké, som zistila, aká jej to skvelá pochúťka, len také samotné zamrazené koliesko banánu. :D:)
Zdenka 0705
21.02.11,07:35
...presne tak...:)...a ľahko idú krájať aj zmrazené, je to zvláštne, ale je to tak
Llívia
21.02.11,08:16
Presne tak. Banán nezmrzne až na "kosť". Lepšie (aspoň pre mňa :D) je mraziť zrelšie banány - sú sladšie.
Zdenka 0705, v mixéri sa dajú ľahko rozmixovať?
Zdenka 0705
21.02.11,20:34
Llívia, podľa toho, aký je výkonný ten mixér. Skús. Ak nepôjde, stačí len ozaj na chvíľu dať ohriať do mikrovlnky, pozor na to, ináč to bude len obyčajný rozmixovaný banán.
veronikasad
21.02.11,20:47
Opačne by to nešlo ? Rozmixovať a dať zmraziť ...
Zdenka 0705
22.02.11,12:02
Veronika, opačne to nefunguje.
hubatá
22.02.11,12:54
zaujímavé .... a keď si vezmete že banán v Afrike nepozná ani chladničku nieto ešte mrazničku....