vajco79
19.02.11,15:00
Dva roky mam zivnost v stavebnictve (armovanie stavebnej vystuze) Mam 5 ludi a vatsinou zhanam pracovne ponuky cez inzeraty,123dopyt atd.Vie mi niekto poradit ako ziskat ponuky od firiem ako:RAVEN,DOPRASTAV,STRABAG,MAX BOEGL atd...
arizona
19.02.11,14:03
tazko, to je iny level...
vajco79
20.02.11,09:31
viem ze je to tazke,ale mna by skor zaujimal postup ako sa prepracovat do vzberoveho konania atd
ladyrs
20.02.11,09:35
viem ze je to tazke,ale mna by skor zaujimal postup ako sa prepracovat do vzberoveho konania atd

ak je verejné výberové konanie, tak sú určené podmienky, ak ich spĺňaš, tak sa prihlásiš..... ale si mal na mysli niečo iné ?
Ice dive
20.02.11,09:38
no ideálne by bolo spraviť si prezentáciu svojich prác, webstránku a uchádzať sa o zadanie zákazky priamo u týchto firiem... prípadne získať dajaký kontakt a cez odporúčania alebo skúsiť ziskať zákazku od nejakej subdodávateľskej spoločnosti čo pracuje pre vyššie spomenuté firmy a postupom času sa prepracovať priamo k zadávateľovi zákazky...

Good luck:):):)
vajco79
20.02.11,10:26
Mal som na mysli skor zasielanie pracovnych ponuk mne na mail aby som mohol reagovat za aku cenu to urobim.Aspon podla mojich zisteni to nejako tak funguje u zivnostnikov a malych firiem.otazka znie ako ziskat take maily od firiem
ladyrs
20.02.11,13:32
ako ti píše Ice dive, treba sa prezentovať, ponúkať svoje služby, či už na vlastnej stránke, formou rôznych reklám,alebo aj oslovením potencionálnych odberateľov..... inak by ti ako mohli ponúkať spoluprácu,ak nevedia o tebe????
Ice dive
20.02.11,14:17
Mal som na mysli skor zasielanie pracovnych ponuk mne na mail aby som mohol reagovat za aku cenu to urobim.Aspon podla mojich zisteni to nejako tak funguje u zivnostnikov a malych firiem.otazka znie ako ziskat take maily od firiem
myslím, že spoločnosti ako RAVEN,DOPRASTAV,STRABAG,MAX BOEGL atd... ako si sám napísal sú dostatočne veľké a majú dostatočný kredit na to aby si svojich subdodávateľov vyberali a nerozmýšľajú nad tým, či náhodou neexistuje niekde firma s 5 zamestnancami, ktorej by dali zarobiť...
katka1605
27.05.11,05:56
A zase nie všetky veľké firmy dajú aj skutočne zarobiť. V prvom momente pekná zmluva a potom čaká doddávateľ na vyplatenie, skúšajú to na Vás nekvalitnými výrobkami, neprevzatými faktúrami, ktoré dokazujete, že ste odovzdali .....(čo viem tento postup funguje pri 2 z týchto firiem)