salka
28.02.11,08:09
má niekto skúsenosť?
Ďakujem
sunpool
23.08.12,12:11
dobry den.
Nekupoval by som bazen tohto druhu slaba folia a plech v zemi.Najlepsie riesenie co sa tyka kvality aj zivotnosti betonovy potiahnuty tazkou foliov
galienka
03.02.13,07:32
rozmýšlam nad týmto bazénom. Má niekto skúsenosti? Odporúčate alebo nie?
sunpool
04.02.13,06:13
Dobry den.
Určite neodporucam tento typ bazena ,keď tak tak murovany bazen potiahnutý foliu 1.5mm môžete si vystaviť akýkoľvek tvar aj rozmer a tiež vybrať so širokej ponuky folii.zivotnost týchto bazénov murovanych je životnosť ako domu ....a v porovnani kvality s waterair neporovmatelne.,..
alltracboy
04.02.13,06:20
plechovy alebo plastovy polozapusteny bazen sa rychlejsie ohreje, nepadne do neho decko lebo je vyvyseny, a aj likvidacia alebo premiestnenie je lahsie.. betonovy akurat tak rozbit. Mne sa najviac pozdaval plastovy. A nebol ani drahy. Kamos ma plechovy a tiez je to fajn.. 10 rokov vydzi urcite.
sunpool
04.02.13,07:03
Plechovy a plastových sa rýchlejšie ohreje to co je za bullshit. Cena je lacnejšia ale co asi môžme dostať za malo peňazí kvalitu len plášť alebo plech do zeme:)
galienka
05.02.13,05:15
A má niekto skúsenosti s bazénom od Mountfieldu FORT WAYNE ? Náročné na stavebné práce? http://www.bazeny-mountfield.sk/bazeny/fort-wayne
sunpool
05.02.13,06:51
A má niekto skúsenosti s bazénom od Mountfieldu FORT WAYNE ? Náročné na stavebné práce? http://www.bazeny-mountfield.sk/bazeny/fort-wayne



Mountfield ani zadarmo samé problémy s plochou a tiež filtracia takze odporucam urobiť niečo poriadne na prvý krát ako mat problémy potom s reklamaciami.
sunpool
05.02.13,06:54
Mountfildu iba robia bazénov co najviac ale kvalita žiadna.Na plochou dávajú 7 rokov životnosť ale ich zamestnanci Vám ju odporúčajú reklamovat po roku tak o com.
galienka
05.02.13,08:51
Tak potom aký bazén?? Môže mi niekto odporučiť firmu respektíve typ bazénu?
alltracboy
05.02.13,10:28
nafukovaci co nezabera flek mimo sezony :D
Ivan Kares
12.08.15,14:59
Ja som majitel tohto bazénu a som velmi spokojný, Každý predávač bazénov asi kope za seba ale ja som s ním za 10 rokov nemal žiadne problémy, netreba ho ani len vypúštať na zimu, tie plechy čo sú v zemi som skladal sám s pomocou známeho a sú naozaj masívne a pevné....