lucia 2012
03.03.11,16:03
ahojte.poradite mi prosim.byvam v bytovke ktora ma 4 poschodia.na druhom a tretom poschodi su pod sebou byty a chcela by som ich spojit tak ze preburam otvor na schody.je to mozne?alebo na koho by som sa mala obratit?prosim ak by mal niekdo radu alebo presne zazil moj pripad ozvite sa .dakujem
ivka70
03.03.11,15:07
V prvom rade na statika, ci to vobec je mozne.
lucia 2012
03.03.11,15:12
a kde ho mam najst?je to podla ulic alebo je jedno akeho si zavolam?
ciners
03.03.11,15:17
Silno pochybujem,ze najdete blazna,co sa pod to podpise. Ten stropny panel je vystuzeny na nejaku schemu a s otvorom by bolo potrebne dovystuzenie, co si tu neviem predstavit,ak nebudeme vraviet o nejakych karbodurovych paskach.
odpoved na druhu otazku: to je jedno akeho si zavolate.
ivka70
03.03.11,15:19
a kde ho mam najst?je to podla ulic alebo je jedno akeho si zavolam?

To bol pokus o vtip :D som sa pobavila :D

Skus napr. tu:
Slovenska komora stavebnych inzinierov
http://www.sksi.sk/buxus/generate_page.php?page_id=491
lucia 2012
03.03.11,15:28
skusim dakujem
220870
03.03.11,18:31
Silno pochybujem,ze najdete blazna,co sa pod to podpise. Ten stropny panel je vystuzeny na nejaku schemu a s otvorom by bolo potrebne dovystuzenie, co si tu neviem predstavit,ak nebudeme vraviet o nejakych karbodurovych paskach.
odpoved na druhu otazku: to je jedno akeho si zavolate.
Prečo je to problem podpisať ?Poznám viacero takýchto prípadov ,keď sa to bez problémov realizovalo.
Harris
03.03.11,22:40
Zase až moc moc všeobecná téma, kde sa človek vo finále aj tak nič nedozvie. Ako ivka píše, sksi a obvolávať až kým nenarazíte na človeka, ktorý bude ochotný sa do takéhoto niečoho čo i len púšťať.
....
Veď z otázky zadávateľky ani nevieme (nie že by to bola jej vina, ako laik to nemusí vedieť správne zhodnotiť) o akú stropnú konštrukciu sa jedná. Môže to byť panelovy strop, rebierkový strop, drevený strop, keramický strop. Pri každom je stupeň obtiažnosti a následná realizačná cena iná. To sa takto nedá povedať, že to určite nie je možné resp. že to je brnkačka.
sito
03.03.11,23:21
Drž sa príspevku č. 2!
Janyke
04.03.11,14:20
Mám kamarátku, ktorá spojila dva byty, ktoré susedili priečkou. Bez problémov na to mala aj povolenie BD. Ďalší známy, ktorý býva na 2. poschodí bytového domu spravil nadstavbu nad svojím bytom a z jednej maličkej izby kompletne odstránil strop aby mohol do podkrovia. Taktiež dostal povolenie. Myslím si, že v dnešnej dobe ak chceš a nájdeš schopného človeka vybavíš všeličo.