bucka10
08.03.11,17:36
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Ak dá zamestnanec zamestnávateľovi výpoveď a má uzatvorenú pracovnú zmluvu na zástup počas MD,RD, taktiež má právo zamestnávateľ mu dať dvojmesačnú výpovednú lehotu? Zamestnanec je zamestnaný u zamestnávateľa necelé dva roky. Vopred ďakujem za odpovede.
Chobot
09.03.11,08:42
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Ak dá zamestnanec zamestnávateľovi výpoveď a má uzatvorenú pracovnú zmluvu na zástup počas MD,RD, taktiež má právo zamestnávateľ mu dať dvojmesačnú výpovednú lehotu? Zamestnanec je zamestnaný u zamestnávateľa necelé dva roky. Vopred ďakujem za odpovede.

Viem, čo sa chceš spýtať, len si to zle naformulovala. Výpovednú dobu (VD) nedáva ani neurčuje zamestnávateľ, tá je daná v zákonníku práce (ZP). AK dá výpoveď zamestnanec, tak VD je 2 mesačná. A je jedno, či je zmluva na dobu určitú alebo neurčitý čas, či je na zastupovanie alebo koľko trval prac. pomer. Ak je na dobu určitú, tak treba pozrieť, kedy uplynie doba určitá, vtedy končí PP automaticky, netreba dávať výpoveď. Ak ale chceš skončiť skôr, než uplynie doba určitá, treba ukončiť PP výpoveďou alebo dohodou. Ak zamestnávateľ nesúhlasí s dohodou, tak ti zostáva jedine výpoveď s 2 mesačnou VD.
bucka10
09.03.11,14:53
Ďakujem veľmi pekne.Aj som si myslela, že je to tak,len som si to chcela nechať potvrdiť. Ešte raz ďakujem :-)