rudy77
09.03.11,09:56
Zdravim,

prosim o radu aky pohybovy senzor na svetlo zvolit do kupelne?
Prerobil som svetla v kupelni na poh. senzor, teraz mam problem zo senzorom ktory je malo citlivy na pohyb. Ostanem bez pohybu 10 sec. a svetlo zhasne, senzor reaguje len na vacsie pohyby. Je mozne kupit na SK senzor ktory reaguje na ludske teplo? V zahranici som sa s niecim podobnym stretol a taku som mal predstavu o funkcnosti senzora ( senzor sa vypne jedine po upusteni miestnosti)..

dakujem za rady
srska
09.03.11,09:10
Zdravim,

prosim o radu aky pohybovy senzor na svetlo zvolit do kupelne?
Prerobil som svetla v kupelni na poh. senzor, teraz mam problem zo senzorom ktory je malo citlivy na pohyb. Ostanem bez pohybu 10 sec. a svetlo zhasne, senzor reaguje len na vacsie pohyby. Je mozne kupit na SK senzor ktory reaguje na ludske teplo? V zahranici som sa s niecim podobnym stretol a taku som mal predstavu o funkcnosti senzora ( senzor sa vypne jedine po upusteni miestnosti)..

dakujem za rady
vačšina z nich reaguje na zmenu gradientu teploty a niektoré sa dajú manuálne prepnúť na trvalé osvetlenie priestoru (mám v chodbe) sú aj dizajnovo elegantnejšie ale potom aj cena je iná. tento stál cca 20 eur
220870
09.03.11,17:56
Senzor má vzadu také malé štelovacie kolečko na čas na ktorý má vypínať- zapínať.
TomasHC
09.03.11,18:25
Odporucam priplatit si za model, ktory ma tri nastavovacie prvky. 1) intenzita osvetlenia pri ktorej zapne 2) citlivost na pohyb 3) dlzka zopnutia (svietenia)
srska
09.03.11,18:35
Odporucam priplatit si za model, ktory ma tri nastavovacie prvky. 1) intenzita osvetlenia pri ktorej zapne 2) citlivost na pohyb 3) dlzka zopnutia (svietenia)
ten môj to všetko má a na chodbe mi stačí interval cca 20 sekúmd
rudy77
10.03.11,04:58
Dakujem za odpovede ale zjavne ste ma nepochopili, skoro kazdy model ma nastavenie intenzity a dlzku trvania osvetlenia. Ja hladam Microsensitive detektor, ponúka najvyššiu úroveň detekcie a výkonu s 24 detekčných bodov na 15 ° (576 bodov). Tým sa zabráni vypinania osvetlenia v kancelárii alebo obchodnom prostredí, keď ľudia sú stále prítomny, ale nie v pohybe (sediace zóny). Štandardné detektory pohybu majú 144 detekčných bodov (alebo menej).