Fuzo
17.03.11,14:16
Manželka mala požičanú lampu BIO-V od priateľky ale už ju musela vrátiť tvrdí, že jej ustúpili bolesti chrbta a dokonca vyliečila malého nádchu za necelé dva dni, tak teraz riešime vlastnú lampu, lenže tu je otázka ku ktorej sa prikloniť, tá požičaná bola riešená podobne ako tá Bioptron od Zepteru, ale celkom zaujímavo vyzerá aj Biostimul, lenže je to kopec názorov tak nevieme sa rozhodnúť a potrebujeme Vašu radu, pre a proti, lebo každá z firiem si obhajuje svoje a je to ťažké. Díky za všetky rady.
terezamaria
17.03.11,13:25
Ja mám už 15 rokov Bioptron od Zepteru a som maximálne spokojná. :)
Fuzo
18.03.11,07:28
No chcel som skôr nejaké porovnania týchto lámp.
terezamaria
19.03.11,19:37
No chcel som skôr nejaké porovnania týchto lámp.

Ťažko Ti dá niekto porovnania lámp. Asi nikto nemá doma dve rôzneho druhu. Alebo až má,tak naozaj len málokto. Chcel si porovnania z internetu alebo osobné skúsenosti?
Ja by som volila radšej osobné skúsenosti.
Fuzo
20.03.11,07:35
Asi som to zle interpretoval, porovnania mi nikto asi naozaj nedá, ale možno radu, prečo sa rozhodol práve pre tú či tú lampu by ma možno nasmerovali tým žiadaným smerom, ale po prečítaní množstva informácii na nete sa začínam prikláňať k biostimulu.
arizona
20.03.11,07:42
Fuzo
31.03.11,15:38
nakoniec sme kúpili lampu Biostimul BS103 na stránke www.biolampa.info a sme veľmi spokojní s prístupom a rýchlosťou dodania, tak už len nech nám pomáha.... tak ako má.
daria29
03.04.11,20:03
prosim vas, ten Biostimul je český výrobok? dakujem