emula1
18.03.11,09:53
Ahojte,

chcem sa spytat,

mala som v r. 2010 v juli 1 pracovnika na dohodu, ktory je normalne zamestnany v inej firme. Na DU som zaslala prehlad o zraz. preddavkoch na dan za 3.stvrtrok. Vo febr. som mu dala potvrdenie o zdanitel. mzde, dan si vysporiada u zamestnavatela, kde ma trv. prac. pomer. Mzdy normalne nerobim, tak moc nemam prehlad o tom, co kde posielat. Myslim, ze som mala ale este poslat rocne tlacivo o zraz. preddavkoch alebo ako sa to presne vola. Nie? Ak uz aj nie je neskoro...
veronikasad
18.03.11,08:55
Ahojte,

chcem sa spytat,

mala som v r. 2010 v juli 1 pracovnika na dohodu, ktory je normalne zamestnany v inej firme. Na DU som zaslala prehlad o zraz. preddavkoch na dan za 3.stvrtrok. Vo febr. som mu dala potvrdenie o zdanitel. mzde, dan si vysporiada u zamestnavatela, kde ma trv. prac. pomer. Mzdy normalne nerobim, tak moc nemam prehlad o tom, co kde posielat. Myslim, ze som mala ale este poslat rocne tlacivo o zraz. preddavkoch alebo ako sa to presne vola. Nie? Ak uz aj nie je neskoro...
Ešte nie je neskoro - do 31.3. treba poslať na DU ročné Hlásenie.
Ak už nemáte žiadnych zamestnancov, nezabudni odhlásiť registráciu dane zo závislej činnosti.
emula1
18.03.11,09:09
dakujem, idem sa do toho pustit. Uz som to mala pravdupovediac otvorene, len ma tam zmiatla 1 kolonka - datum vykonania roc. zuct. preddavkov na dan - to mu ja predsa nerobim - necham to tym padom prazdne?