boban
18.03.11,09:54
Ahojte,

chcela by som sa spýtať, či sa už niekto stretol s takýmto: Skolaudovali sme rodinný dom vo februári tohto roka, ale zatiaľ sa tam nemôžme prihlásiť k trvalému pobytu, lebo nám policajti nevydali nejaký "čip" alebo registračné číslo. Až ho vydajú, tak nás tam vedia prihlásiť. Stretli ste sa niekto s tým? O čo sa jedná? A k čomu to je dobré?
bjuty smis
18.03.11,13:15
ja som kolaudoval pred 4. mesiacmi, ale policajti s tým nemajú nič spoločné...číslo dáva obec, na základe kolaudácie a zápisu v katastri...
pepa78
19.03.11,05:49
Ak obec nemá voľné súpisné čísla musí požiadať o registračné číslo a na základe toho vydajú súpisné číslo...t.j. kadé súpisné číslo má aj registračné číslo, ktoré vydáva polícia
boban
24.03.11,09:15
Práveže nám vydali rozhodnutie o pridelení súpisného, aj orientačného čísla, ale ešte čakáme "vraj nejaký čip", ktorý pridelí polícia. Uvidíme ak nám to z polície príde, napíšem vám bližšie. Sama som zvedavá, čo sú to za novinky. Zatiaľ sa stále nemôžem prihlásiť na trvalý pobyt na novú adresu.
raver83
12.04.11,15:08
mna by zaujimalo ked rekonstuujem dom uz zo supisnym cislom a zapisanom v katastri treba ho po rekonstrukcii kolaudovat? a co k tomu potrebujem?
Projekt mam
KEJKA
12.04.11,15:18
my sme kolaudovali.........ale čísla zostali.
pivko
19.04.11,12:29
Čo všetko je potrebné ku kolaudácii??? revízie od čoho atd.....