petrol
18.03.11,20:24
k
Pachole
19.03.11,14:50
Skoč si k doktorovi vyšetřit sluch, protože neslyšíš, když říká NE. A skoč si kromě ušaře ještě na oční, abys viděl napsané NE, případně zpátky do školy, aby ti vysvětlili, jak vypadá písmeno N a E.

Dohnáno do krajnosti - taky by ses mohl ptát, jak ji dostat do postele, když říká, že nechce, a pak případně chtít politovat, když by tě zavřeli za znásilnění.

Nauč se respektovat vůli druhého a ne jen svůj chtíč.

Nebo NE?
Chobot
19.03.11,23:56
Chcel by som byť s jedným dievčaťom a neviem, či aj ona so mnou. stretli sme sa raz a inak si len píšeme cez net. Ona mi na otázku, či by sme sa nemohli vidieť častejšie hovorí, že nie, že by sa so mnou nechcela stretnúť, ale, že má teraz veľmi ťažké obdobie, pretože veľmi ju bolí skutočnosť, že ublížila bývalému chalanovi a veľmi ju to mrzí. Argumentuje tvrdením, že v jej srdci je, žiaľ, ešte niekto iný-ten, ktorému ublížila, aj keď vie, že čas sa nedá vrátiť späť a nič už nebude také, ako predtým...Podľa Vás, ako si mám získať srdce tohoto dievčaťa? Čo mám robiť, ako sa mám správať?

Koľko máš rokov?

Aby som vedel, ako ti odpovedať...
petrol
20.03.11,08:52
Koľko máš rokov?

Aby som vedel, ako ti odpovedať...

26
Stanislav 1975
20.03.11,08:52
Chcel by som byť s jedným dievčaťom a neviem, či aj ona so mnou. stretli sme sa raz a inak si len píšeme cez net. Ona mi na otázku, či by sme sa nemohli vidieť častejšie hovorí, že nie, že by sa so mnou nechcela stretnúť, ale, že má teraz veľmi ťažké obdobie, pretože veľmi ju bolí skutočnosť, že ublížila bývalému chalanovi a veľmi ju to mrzí. Argumentuje tvrdením, že v jej srdci je, žiaľ, ešte niekto iný-ten, ktorému ublížila, aj keď vie, že čas sa nedá vrátiť späť a nič už nebude také, ako predtým...Podľa Vás, ako si mám získať srdce tohoto dievčaťa? Čo mám robiť, ako sa mám správať?

Jasne ti dala slušne najavo, že NEMÁ ZÁUJEM...
arizona
20.03.11,09:11
26

Sudiac z tvojich prispevkov sa asi moc zameriavas na virtualne,internetove znamosti...
Tie su skor vhodne na nejake nezavazne vykecavanie a pobavenie sa,ale ak hladas vaznejsiu znamost, mal by si sa radsej porozhliadnut po svojom blizkom okoli ;):)

Ked sa nechce s tebou stretavat,tak to respektuj,asi ma na to dovod.
Presnu radu, ako ju ziskat ti neda nikto. Asi musi obojstranne preskocit ta povestna iskricka ...:)
alabut
20.03.11,10:18
Nie iskra, poriadny blesk. Musi ti zarezat na prvy pohlad a zavonat na prvy cuch. Inac ste odsudeni k trapeniu. :-)
pasuliatko
20.03.11,10:33
alabut...
nemyslím si nie vždy musí preskočiť iskra alebo zavoňať vôňa na to aby sa zalúbili... niekedy je lepšie ak sa spoznajú a nedajú na prvý dojem ;)
Stanislav 1975
20.03.11,11:20
Sudiac z tvojich prispevkov sa asi moc zameriavas na virtualne,internetove znamosti...
Tie su skor vhodne na nejake nezavazne vykecavanie a pobavenie sa,ale ak hladas vaznejsiu znamost, mal by si sa radsej porozhliadnut po svojom blizkom okoli ;):)

Ked sa nechce s tebou stretavat,tak to respektuj,asi ma na to dovod.
Presnu radu, ako ju ziskat ti neda nikto. Asi musi obojstranne preskocit ta povestna iskricka ...:)

S týmto názorom moc nesúhlasím :), ja osobne som si manželku našiel cez teletext na markíze a aj poznám kopu ľudí, manželstiev, kde sa ľudia zoznámili cez net...a klape im to dlhé roky...

Ja som nemohol hľadať osobne, lebo ja som moc nechcel západniarku, mne skor vyhovujú východniarky- takže tak...
Petra Nová
20.03.11,12:07
Je zaujímavé, že skoro každý, kto má problémy s láskou, umiestni tému do sekcie ZDRAVIE. Neviem, či preto, že lásku považuje za chorobu, alebo preto, aby téma vyzerala dôveryhodnejšie. :confused:

Na tvoje zadanie témy a otázku "V srdci má iného-získam ju?", doporučujem sa obrátiť na vešticu, stačí aj na tú po telefóne. Tie všetko vedia už vopred. Na tvoje ďalšie otázky "Podľa Vás, ako si mám získať srdce tohoto dievčaťa? Čo mám robiť, ako sa mám správať?", k tomu len jedna poznámka. Láska nie je recept na zákusok, kde vezmeš ingrediencie, vyšľaháš, zamiešaš a upečieš. A malo by z toho vždy vyjsť niečo približne rovnaké. Malo, ale nie vždy.

Chceš rady? Podľa mňa, zamilovaný človek je hluchý a imúnny voči akýmkoľvek radám. Skôr ide o stálu potrebu rozprávať sa o objekte svojich túžob. Trebárs aj v témach na nete. Tak rozprávaj, rozprávaj! Prečítam, počudujem sa a pomyslím si svoje. A sľubujem, že viac sa v téme neozvem.

P.S. Ozaj máš 26 rokov? :---
pasuliatko
20.03.11,12:33
Petra Nová nič v zlom ale nejak som nepochopila tvoj príspevok...
na lásku nie je recepr...a prečo to dal sem...a kam mal dať tú tému? ÚCTOVNÍCTVO | PODNIKANIE | DOMÁCNOSŤ | STAVBA | ZÁHRADA | SVB-BYTOVKY | RECEPTY | POČÍTAČ | ZDRAVIE | CESTOVANIE | KULTÚRA | Susedko.sk ??????????? ja by som to tiež dala do zdravia... na tom nevidím nič zlé... chlalan len chcel poradiť a tvoje Na tvoje zadanie témy a otázku "V srdci má iného-získam ju?", doporučujem sa obrátiť na vešticu, stačí aj na tú po telefóne. Tie všetko vedia už vopred. bolo podľa mňa dosť nevhodné... s tým,že na lásku nie je žiaden recept súhlasím ...

A mimochodom...sesternice si našli manželov cez net a sú šťastne vydaté jedna už 10 rokov a druhá 3 roky, ja som si našla priateľa cez internet a sme spolu 4 roky tak tiež na ťom nevidím nič zlé .... a poznám takých párov xyz...
Eulalia
20.03.11,12:45
Je zaujímavé, že skoro každý, kto má problémy s láskou, umiestni tému do sekcie ZDRAVIE. Neviem, či preto, že lásku považuje za chorobu, alebo preto, aby téma vyzerala dôveryhodnejšie. :confused:

Na tvoje zadanie témy a otázku "V srdci má iného-získam ju?", doporučujem sa obrátiť na vešticu, stačí aj na tú po telefóne. Tie všetko vedia už vopred. Na tvoje ďalšie otázky "Podľa Vás, ako si mám získať srdce tohoto dievčaťa? Čo mám robiť, ako sa mám správať?", k tomu len jedna poznámka. Láska nie je recept na zákusok, kde vezmeš ingrediencie, vyšľaháš, zamiešaš a upečieš. A malo by z toho vždy vyjsť niečo približne rovnaké. Malo, ale nie vždy.

Chceš rady? Podľa mňa, zamilovaný človek je hluchý a imúnny voči akýmkoľvek radám. Skôr ide o stálu potrebu rozprávať sa o objekte svojich túžob. Trebárs aj v témach na nete. Tak rozpávaj, rozprávaj! Prečítam, počudujem sa a pomyslím si svoje. A sľubujem, že viac sa v téme neozvem.

P.S. Ozaj máš 26 rokov? :---

Nie Peti, prvú tému zadal do inej sekcie:---
http://www.porada.sk/t146353-aj-vas-to-trapi-trapilo.html

Petrol, prezraď, je to tá istá, alebo si sa zase tak nešťastne zaľúbil?
Petra Nová
20.03.11,12:49
Petra Nová nič v zlom ale nejak som nepochopila tvoj príspevok...
na lásku nie je recepr...a prečo to dal sem...a kam mal dať tú tému? ÚCTOVNÍCTVO | PODNIKANIE | DOMÁCNOSŤ | STAVBA | ZÁHRADA | SVB-BYTOVKY | RECEPTY | POČÍTAČ | ZDRAVIE | CESTOVANIE | KULTÚRA | Susedko.sk ??????????? ja by som to tiež dala do zdravia... na tom nevidím nič zlé... chlalan len chcel poradiť a tvoje Na tvoje zadanie témy a otázku "V srdci má iného-získam ju?", doporučujem sa obrátiť na vešticu, stačí aj na tú po telefóne. Tie všetko vedia už vopred. bolo podľa mňa dosť nevhodné... s tým,že na lásku nie je žiaden recept súhlasím ...

A mimochodom...sesternice si našli manželov cez net a sú šťastne vydaté jedna už 10 rokov a druhá 3 roky, ja som si našla priateľa cez internet a sme spolu 4 roky tak tiež na ťom nevidím nič zlé .... a poznám takých párov xyz...
Ak si nepochopila môj príspevok, s tým nič neurobím a nemá význam ho vysvetľovať. Nakoniec bol určený výlučne petrolovi.
Ak by si presnejšie čítala, nikde v príspevku som netvrdila, že je niečo zlé alebo pochybné nájsť si lásku na nete.:cool:
buchač
20.03.11,12:56
...
Prečítam, počudujem sa a pomyslím si svoje.
...


Pri mojej povesti teraz neber fakt vážne ...

...šak prečítaj , počuduj a pomysli si to svoje ...

alebo

...nečítaj , nečuduj a nezamýšľaj sa ...

alebo

...prečítaj , nečuduj sa a pomysli si ...

alebo

...prečítaj , nečuduj sa ....ale zamysli sa ...
buchač
20.03.11,12:59
Chcel by som byť s jedným dievčaťom a neviem, či aj ona so mnou. stretli sme sa raz a inak si len píšeme cez net. Ona mi na otázku, či by sme sa nemohli vidieť častejšie hovorí, že nie, že by sa so mnou nechcela stretnúť, ale, že má teraz veľmi ťažké obdobie, pretože veľmi ju bolí skutočnosť, že ublížila bývalému chalanovi a veľmi ju to mrzí. Argumentuje tvrdením, že v jej srdci je, žiaľ, ešte niekto iný-ten, ktorému ublížila, aj keď vie, že čas sa nedá vrátiť späť a nič už nebude také, ako predtým...Podľa Vás, ako si mám získať srdce tohoto dievčaťa? Čo mám robiť, ako sa mám správať?

Čo je potrebné , aby sa človek zmenil ....???

Čas , nič iné ...čas je potrebný ...
lujza.j
20.03.11,13:56
S týmto názorom moc nesúhlasím :), ja osobne som si manželku našiel cez teletext na markíze a aj poznám kopu ľudí, manželstiev, kde sa ľudia zoznámili cez net...a klape im to dlhé roky...

Ja som nemohol hľadať osobne, lebo ja som moc nechcel západniarku, mne skor vyhovujú východniarky- takže tak...

no dovoľ :eek: ja som sa urazila:D:D:D:---
cowboyka
21.03.11,20:30
Pôvodca textu príspevku: Stanislav 1975
S týmto názorom moc nesúhlasím , ja osobne som si manželku našiel cez teletext na markíze a aj poznám kopu ľudí, manželstiev, kde sa ľudia zoznámili cez net...a klape im to dlhé roky...

toto mi niečo pripomína - ja poznáááám kopec ľudí cez TXT - nepoznáme sa náhodou??? zač. TXT 99
alabut
22.03.11,15:39
Indeed
22.03.11,15:58
Dnes ženy pozeraju na to ako si ZAZOBANÝ ,

pošli výpis z ÚČTU ,

potom možno USPEJEŠ

inak sa nebudú s Tebou baviť a

ODKOPNÚ ťa ako

prašivého PSA !
arizona
22.03.11,16:00
Petrol, zda sa ti to ferove,ked najskor zadas otazku a potom ju vymazes ???
:eek::rolleyes::eek:


http://holkyzpokecu.blogspot.com/2007/08/ako-zauja-holku-z-pokecu-ii-informcie.html
http://www.birdz.sk/forum/ako-zbalit-babu/679-tema.html