blackndekker
21.03.11,21:43
Dobrý večer, podľa Zákonníka práce §141 má zamestnanec právo na pracovné voľno na 7 dní do kalendárneho roka, ktoré zamestnávateľ hradí...môj problém spočíva v tom, že pracovná zmluva mi končí v marci tohto roku a za mesiac február som vyčerpal 3 zo 7 uvedených voľných dní...zamestnávateľ argumentuje, že ak končím už teraz a neodpracujem celý kalendárny rok, nemôžem si uplatniť plných 7 dní a zo spomenutých 3 dní ktoré som uviedol mi chce uhradiť len 1...je v práve??? veľmi pekne ďakujem
ivka70
21.03.11,20:46
Nie, nie je v prave.
Mas narok na 7 dni, aj keby si si ich vycerpal cele v januari.
A na 7 dni u kazdeho zamestnavatela v roku.

To nie je dovolenka, ktora sa krati podla odpracovanych mesiacov.

Nech ti zamestnavatel ukaze paragraf ZP, ktory ho opravnuje kratit ti narok (samozrejme, ze taky neexistuje).
Ak by ti dalsi paragraf nechcel uznat (samozrejme na nevyhnutne potrebny cas a na vysetrenie, ktore sa neda vykonat mimo prac. hodin), obrat sa na Inspektorat prace.
blackndekker
21.03.11,20:53
ďakujem pekne za bleskovú odpoveď :). pokúsim sa to s nimi tak skonzultovať podobrotky...prajem pekný večer
veronikasad
21.03.11,21:17
ďakujem pekne za bleskovú odpoveď :). pokúsim sa to s nimi tak skonzultovať podobrotky...prajem pekný večer
A naozaj potrebuješ 7 celodenných odborných vyšetrení ? Lebo o nejakom zákonnom nároku, že si musí 7 dní vyčerpať by som tiež so zamestnancom viedla diskusiu ... a žiadala od teba potvrdenie s odchodom z ambulancie lekára, s prihliadnutím na pracovný čas lekára.