osky
22.03.11,17:08
ahojte.uz dlhsie ma bolia prsia inak ako obvykle.hlavne pravy prsnik je citlivy,bolestivy,tazky,akoby som mala v nom mala kamen.
moj lekar ma odbil tym,ze prsia su velmi velke,preto je normalne ze ma bolia.
prave som si vsak vsimla,ze skoro po celom prsniku sa mi urobili velke cervene flaky,rozsiahle,ako podkozne modriny,ale sfarbene bordovo,mam to aj na lavom prsniku,ale nie tak vela ako na pravom.a ten pravy ma naozaj aj velmi boli.je citlivy na akykolvek dotyk a boli vlastne aj bez dotyku.hlavne na vrchnej casti.tie flaky su ako take krvne podliatiny alebo ako by som to definovala.
co to mze byt?mam sa bat?
Tweety
22.03.11,16:10
ahojte.uz dlhsie ma bolia prsia inak ako obvykle.hlavne pravy prsnik je citlivy,bolestivy,tazky,akoby som mala v nom mala kamen.
moj lekar ma odbil tym,ze prsia su velmi velke,preto je normalne ze ma bolia.
prave som si vsak vsimla,ze skoro po celom prsniku sa mi urobili velke cervene flaky,rozsiahle,ako podkozne modriny,ale sfarbene bordovo,mam to aj na lavom prsniku,ale nie tak vela ako na pravom.a ten pravy ma naozaj aj velmi boli.je citlivy na akykolvek dotyk a boli vlastne aj bez dotyku.hlavne na vrchnej casti.tie flaky su ako take krvne podliatiny alebo ako by som to definovala.
co to mze byt?mam sa bat?
A lekár ich nevyšetril?
osky
22.03.11,16:14
A lekár ich nevyšetril?

vysetril len rucne,uz rok sa pytam na sono,a nerposlal ma.stale ma len odbije,a neposle ma.
Tweety
22.03.11,16:15
vysetril len rucne,uz rok sa pytam na sono,a nerposlal ma.stale ma len odbije,a neposle ma.
A čo tak ho vymeniť?
osky
22.03.11,16:18
A čo tak ho vymeniť?

pomyslela som si ze sa mi asi nevenuje,ked vie ze som pravidelne v nemocnici koli priprave na umele.lenze tam mi prsia nepozru.uz uvazujem ze zmenim lekara,lenze ja potrebujem vysetrit hned.
danielko
22.03.11,16:31
Zmeň lekára teraz čím skôr a 1.-ho dňa nasledujúceho mesiaca už môžeš byť pacientkou iného lekára.
Mne moja "nová" gynekologička dala sprievodný lístok pre "terajšiu" gynekologičku s požiadavkou o vyradenie ku koncu mesiaca a zaslanie výpisu z karty, hneď som to odniesla svojej "terajšej" gynekologičke, do týždňa príde výpis z karty "novej" lekárke a od 1.4. som pacientkou novej gynekologičky.
(nech Vás nick nemýli ;))

V momentálnej situácii máš akurát možnosť naliehať na terajšieho lekára, aby ťa vyšetril a ak si nie je istý diagnózou, požiadaj ho, aby ťa odoslal na odborné vyšetrenie. Určite to nenechaj len tak.
Môže to byť banalita, ale môže to byť aj všetko možné.
BXLmiami
22.03.11,18:24
pomyslela som si ze sa mi asi nevenuje,ked vie ze som pravidelne v nemocnici koli priprave na umele.lenze tam mi prsia nepozru.uz uvazujem ze zmenim lekara,lenze ja potrebujem vysetrit hned.
Podľa popisu to môže byť aj zápal,odsleduj si teplotu a určite sa ozvi svojmu lekárovi.Bežné bolesti prs pri Tebe môžu byť aj preto,že máš podchviľou hormonálny zmatok následkom umelých oplodnení,ale tie fľaky hovoria skor o zápale.Je možné,že budeš potrebovať antibiotiká.No ale takto na diaľku sa môžem mýliť.