MIHA3
22.03.11,20:01
Asi je to banálna otázka, ale chcem mať v tom jasno.
So zamestnancom je dohodnutý mesačný plat + prémie 20%. Prémie však môže zamestnávateľ upravovať. Pracovník u nás pracuje necelé dva mesiace. V prvom mesiaci mal prémie znížené na 10% a odrobil celý mesiac. V ďalšom mesiaci bol u lekára. Mám použiť pravdepodobný zárobok (čiže celých 20%), alebo budem vychádzať z prepočítaného priemeru z prvého mesiaca - čiže nižší priemer (tento mesiac však bude použitý v ďalšom štvrťroku). Ja by som použila pravdepodobný, no videla som to v jednej firme rátať i z toho jedného odpracovaného mesiaca - tak teraz neviem.
Díky
MIHA3
22.03.11,19:14
Nemala som na myli PN-ku, ale jednodňovú návštevu lekára na priepustku. Asi som to zle napísala.
veronikasad
22.03.11,19:16
mažem príspevok, to som chcela odpovedať v inej téme - prepáč.
Patril do tejto témy - otázka bola tiež od teba

http://www.porada.sk/t164207-pracovny-uraz-dohodara-v-den-uzatvorenia-dohody-o-vykonani-prace.html
Altrix
04.05.11,15:47
Dobrý deň,
Pravdepodobný zárobok sa zistí zo mzdy, ktorú zamestnanec dosiahol od začiatku rozhodujúceho obdobia, alebo zo mzdy, ktorú by zrejme dosiahol.
Chcela by som sa opýtať, čo je správnejšie použiť:
Hrubá mzda / skutočný počet hodín, ktoré by odpracoval ( v konkrétnom štvrťroku)
alebo
Hrubá mzda / 21,74/počet hodín denného úväzku.


Ďakujem
ivka70
04.05.11,16:05
Pouzijes dohodnuty mesacny plat (bez premii, kedze su pohyblivou zlozkou) / 21,74 / pocet hodin denneho uvazku