xjofox
31.03.11,14:59
Dobry den,

mam kozny problem, ktory vyzaduje pravidelne navstevy kozneho lekara. S tym terajsim nie som spokojny a nechcel by som narazit opatovne na podobneho, vzhladom na problem ktory mam. Preto by som potreboval radu, ktory kozny resp. kozna je v Kosiciach skutocne odborne na urovni. Skutocne potrebujem poradit, neviem kam sa mam obratit. Vopred dakujem.
kvietka
07.04.11,14:14
ja chodievam na kozne na polikliniku Saca-vstupny areal USS,ordinuju tam lekarky z Nemocnice-najcastejsie Dr.Necelova,resp.dalsie-pozri web stranku Nemocnice Saca. V Nem. Saca maju zriadene aj samostatne diagnosticke centrum, ale nie som si ista,ci aj tam su kozne amb.
V podstate je kozne odd. na vysokej urovni,kedze Nem. Saca ma v tomto dlhodobu tradiciu-popaleniny. Bola som tam aj hospitalizovana,myslim,ze mozem odporucat.
Co sa tyka cakania v cakarni na vysetrenie,tak je to horsie-naozaj vela pacientov,myslim,ze aj objednavaju.
buchač
07.04.11,18:53
Dobry den,

mam kozny problem, ktory vyzaduje pravidelne navstevy kozneho lekara. S tym terajsim nie som spokojny a nechcel by som narazit opatovne na podobneho, vzhladom na problem ktory mam. Preto by som potreboval radu, ktory kozny resp. kozna je v Kosiciach skutocne odborne na urovni. Skutocne potrebujem poradit, neviem kam sa mam obratit. Vopred dakujem.
...oproti vchodu divadla Thalia-Mojmirova 8

MUDr. Kožuchová

Skús ...;)