kleo143
07.04.11,16:55
Nevie mi niekto poradiť?Kde by som sa mohla dozvedieť niečo o limitoch na lieky???
Od 1.4.2011 by mali poisťovne preplácať lieky pre ZŤP ak doplatok presiahne 30 eur za štvrť rok.Bola som aj na sociálke ,aj na úrade práce ,aj v zdravotnej poisťovni a nikto nič nevie,posielali ma dookola zo sociálky na úrad z úradu na poisťovňu aj tak som sa nič nedozvedela..
Neviete niekto o tom niečo bližšie,či treba niekde dať požiadavku alebo ako to je????????
Ďakujem.
drobeceva
07.04.11,15:10
Nevie mi niekto poradiť?Kde by som sa mohla dozvedieť niečo o limitoch na lieky???
Od 1.4.2011 by mali poisťovne preplácať lieky pre ZŤP ak doplatok presiahne 30 eur za štvrť rok.Bola som aj na sociálke ,aj na úrade práce ,aj v zdravotnej poisťovni a nikto nič nevie,posielali ma dookola zo sociálky na úrad z úradu na poisťovňu aj tak som sa nič nedozvedela..
Neviete niekto o tom niečo bližšie,či treba niekde dať požiadavku alebo ako to je????????
Ďakujem.
kuk:
http://www.partner.sk/index.php?page=clanok&id=702
kleo143
08.04.11,12:25
Ďakujem pekne,našla som na internete všeličo ale toto akurát nie,takže na zdravotke musím požiadať o výnimku.Dúfam,že ma už nepošlú inam.Srdečná vďaka.
martuli
08.04.11,13:13
Tak potom poprosím hodiť info aj sem, nech to vieme aj my ostatní so ZŤP ;-) predpokladám, že to je tak, že preplatia len to, čo bude presahovať cez 30e a to sa mi neoplatí, radšej si niektoré lieky ani nevyberiem. :-(
trisestri
08.04.11,15:54
to asi tak že budu preplacat len to čo presahuje ten limit a nielen to ešte aj to iba v prípade ak predpísane lieky budú najlacnejšie generika-ešte dalšia zlá sprava,zatial poistovne zrušili zmluvy z 300 ordinaciami,kto vie aké bude konečne číslo a kolký budeme musiet hladat nových lekárov pripadne si zacvakat
Rozalka
08.04.11,16:34