Micifuzik
11.04.11,13:23
Dobrý deň

Prosím Vás má niekto skúsenosti s výrastkami /polypmi/ v prínosových dutinách alebo zápalom prínosových dutín, ktorý spôsobovali takéto výrastky.

Liečim sa totiž už druhý rok na migrénu. Mávam však stále intenzívnejší pocit pri migrénovom záchvate, že ma bolia aj lícne kosti a akokeby mi rástli zuby.
Pred 10 rokmi mi zubár vytrhol obidva zuby múdrosti a teraz mi tam našiel CT vyšetrením, že mi na tých miestach narástli výrastky dovnútra do lícnych dutín.
Neviem, či to môže spôsobovať sústavnú bolesť hlavy, migrénu, alebo či nemám z toho zápal dutín a či to nemôže spôsobovať tú bolesť hlavy. Takéto výrastky sa vraj odstaňujú operačne cez nos, len neviem či to pomôže.
Prosím ak má s tým niekto skúsenosti, nech sa ozve.
Tweety
11.04.11,11:26
Dobrý deň

Prosím Vás má niekto skúsenosti s výrastkami /polypmi/ v prínosových dutinách alebo zápalom prínosových dutín, ktorý spôsobovali takéto výrastky.

Liečim sa totiž už druhý rok na migrénu. Mávam však stále intenzívnejší pocit pri migrénovom záchvate, že ma bolia aj lícne kosti a akokeby mi rástli zuby. Pri migréne je to časté, aj ja mávam tie pocity, bohužiaľ migréna je nedobrá kamarátka. Cítim s tebou, so mnou je neželanou kamarátkou už dlho.
Pred 10 rokmi mi zubár vytrhol obidva zuby múdrosti a teraz mi tam našiel CT vyšetrením, že mi na tých miestach narástli výrastky dovnútra do lícnych dutín.
Neviem, či to môže spôsobovať sústavnú bolesť hlavy, migrénu, alebo či nemám z toho zápal dutín a či to nemôže spôsobovať tú bolesť hlavy. AJ zápal dutín spôsobuje bolestí hlavy, ale nie je to migréna . Takéto výrastky sa vraj odstaňujú operačne cez nos, len neviem či to pomôže.
Prosím ak má s tým niekto skúsenosti, nech sa ozve.
V texte.
pasuliatko
11.04.11,20:13
treba sa poradiť s lekárom
marianased
27.04.11,19:50
Dobrý deň

Prosím Vás má niekto skúsenosti s výrastkami /polypmi/ v prínosových dutinách alebo zápalom prínosových dutín, ktorý spôsobovali takéto výrastky.

Liečim sa totiž už druhý rok na migrénu. Mávam však stále intenzívnejší pocit pri migrénovom záchvate, že ma bolia aj lícne kosti a akokeby mi rástli zuby.
Pred 10 rokmi mi zubár vytrhol obidva zuby múdrosti a teraz mi tam našiel CT vyšetrením, že mi na tých miestach narástli výrastky dovnútra do lícnych dutín.
Neviem, či to môže spôsobovať sústavnú bolesť hlavy, migrénu, alebo či nemám z toho zápal dutín a či to nemôže spôsobovať tú bolesť hlavy. Takéto výrastky sa vraj odstaňujú operačne cez nos, len neviem či to pomôže.
Prosím ak má s tým niekto skúsenosti, nech sa ozve.
Neviem,či Vaše problémy súvisia s migrénou-ja som v mladosti migrénou trpela/ dnes mám 61 rokov/,boli to strašné bolesti a kto migrénu nemal aspoň raz v živote tak nevie čo je to bolesť,a to vôbec nepreháňam! Bola so aj v nemocnici v BA, kam som sa sama pýtala,ale tam mi nepomohli.Pomohla mi však AKUPUNKTÚRA,absolvovala som ju niekoľkokrát s prestávkami a chválim si ju! Momentálne bolesti hlavy mávam,ale migréna to nie je. Takže radím AKUPUNKTÚRU.Všetko dobré želám!!!:)