Wotan
11.04.11,17:06
Manzelka je zamestnana u jednej firmy, ktora pre nu momentalne nema pracu, bude ju opat mat az niekedy v maji.

Preto ju firma posiela zatial na PNku , avsak s tym, ze prvych 10 dni jej nevyplati, lebo udajne ze podla noveho zakona uz nemusi...

je to naozaj pravda ze zamestnavatel uz nemusi vyplacat prvych 10 dni PN?
rodina1
11.04.11,15:11
Manzelka je zamestnana u jednej firmy, ktora pre nu momentalne nema pracu, bude ju opat mat az niekedy v maji.

Preto ju firma posiela zatial na PNku , avsak s tym, ze prvych 10 dni jej nevyplati, lebo udajne ze podla noveho zakona uz nemusi...

je to naozaj pravda ze zamestnavatel uz nemusi vyplacat prvych 10 dni PN?
Ako môže firma poslať zamestnanca na PN? Veď PN sa vypisuje na základe zdravotného stavu zamestnanca a nie na základe príkazu zamestnávateľa. To je jedna vec.
Druhá vec, ak zamestnanec zostane na PN, a je v pracovnom pomere, stále platí, že prvých 10 dní platí zamestnávateľ. Čo sa zmenilo, je len to, z akého VZ.

Zákon o sociálnom poistení
ŠIESTY DIEL
Spoločné ustanovenia o nemocenských dávkach

§ 54
Rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu

(1) Ak nemocenské poistenie trvalo nepretržite najmenej od 1. januára kalendárneho roka predchádzajúceho kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, do dňa, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je kalendárny rok predchádzajúci kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky.

(2) Ak nemocenské poistenie zamestnanca vzniklo
a) v kalendárnom roku predchádzajúcom kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, a toto nemocenské poistenie trvalo najmenej 90 dní pred dňom, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do konca kalendárneho roka predchádzajúceho kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky,
b) v kalendárnom roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, a toto nemocenské poistenie trvalo najmenej 90 dní pred dňom, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do konca kalendárneho mesiaca predchádzajúceho kalendárnemu mesiacu, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky.

(3) Ak nemocenské poistenie zamestnanca pred vznikom dôvodu na poskytnutie nemocenskej dávky trvalo menej ako 90 dní od vzniku tohto nemocenského poistenia, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je kalendárny rok predchádzajúci kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, okrem obdobia nemocenského poistenia dosiahnutého u zamestnávateľa, u ktorého vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky.

(4) Rozhodujúce obdobie na určenie denného vymeriavacieho základu zamestnankyne, ktorá bola preradená na inú prácu v období kratšom ako 90 dní od vzniku nemocenského poistenia, je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do dňa predchádzajúceho dňu, v ktorom došlo k preradeniu zamestnankyne na inú prácu.

(5) Rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu na určenie výšky materského zamestnankyne, ktorá bola z dôvodu tehotenstva preradená na inú prácu podľa osobitného predpisu,53) sa zisťuje ku dňu tohto preradenia.

(6) Ak nemocenské poistenie samostatne zárobkovo činnej osoby vzniklo
a) v kalendárnom roku predchádzajúcom kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do konca kalendárneho roka, predchádzajúceho kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky,
b) v kalendárnom roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do konca kalendárneho mesiaca predchádzajúceho kalendárnemu mesiacu, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky,
c) v kalendárnom mesiaci, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do dňa predchádzajúceho dňu, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky.

(7) Ak nemocenské poistenie dobrovoľne nemocensky poistenej osoby trvalo najmenej 26 týždňov a vzniklo
a) v kalendárnom roku predchádzajúcom kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do konca kalendárneho roka, predchádzajúceho kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky,
b) v kalendárnom roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do konca kalendárneho mesiaca predchádzajúceho kalendárnemu mesiacu, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky.

(8) Ak nárok na nemocenskú dávku vznikol v ochrannej lehote, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu sa zisťuje ku dňu zániku nemocenského poistenia.

(9) Pri určení rozhodujúceho obdobia na zistenie denného vymeriavacieho základu sa § 26 ods. 5 nepoužije.

(10) Z rozhodujúceho obdobia na zistenie denného vymeriavacieho základu sa vylučujú obdobia, za ktoré poistenec nie je povinný platiť poistné na nemocenské poistenie, a obdobia prerušenia povinného nemocenského poistenia.
ivka70
11.04.11,15:13
Zamestnavatel nemoze nikoho poslat na PN, na PN posiela zamestnanca lekar.
Ak lekar vypise PN, tak zamestnavatel JE POVINNY prvych 10 dni vyplatit, dalsie dni plati socialna poistovna. Ziadny zakon v tomto smere sa nemenil.

Cele toto mi zavana tym, ze zamestnavatel chce poslat manzelku na neplatene volno (pozor, aby jej nedal ziadost o NV podpisat, lebo on jej ho nariadit nemoze).

Ak zamestnavatel nema pre manzelku pracu, je to jeho problem, teda prekazka na strane zamestnavatela, ktoru je povinny platit priemernou mzdou.
Wotan
11.04.11,15:54
dakujem za info, ale zamestnavatel otvorene vyhlasil ze prvych 10 dni PN nevyplati..zvlastne praktiky naozaj... ak teda nevyplati tieto dni, nezostava nic ine len sa stazovat na Inspektorate prace alebo na lamparni..
Katy a R
11.04.11,16:00
dakujem za info, ale zamestnavatel otvorene vyhlasil ze prvych 10 dni PN nevyplati..zvlastne praktiky naozaj... ak teda nevyplati tieto dni, nezostava nic ine len sa stazovat na Inspektorate prace alebo na lamparni..

.. ak manželka "ochorie" .. a pôjde na PN .... tak jednoducho oddovzdá zamestnávateľovi PNku - čierne a červené tlačivo (žiadosť o náhradu mzdy + žiadosť o nemocenské ak by dlhšie bola). Samozrejme nech si dá pre istotu potvrdiť prevzatie.
Ale ak nie je chorá:confused: ... tak nech ďalej chodí do roboty a hotovo.
drobeceva
11.04.11,16:30
dakujem za info, ale zamestnavatel otvorene vyhlasil ze prvych 10 dni PN nevyplati..zvlastne praktiky naozaj... ak teda nevyplati tieto dni, nezostava nic ine len sa stazovat na Inspektorate prace alebo na lamparni..
ak sa manželka necíti chorá, tak žiadna PN-ka. Zamestnávateľ ju nemôže donútiť...ak sú prekážky na strane zamestnávateľa- tak nech to rieši iným spôsobom, ako ju poslať na PN-ku a ešte jej nezaplatiť tých 10 dní, čo je jeho povinnosťou.
lusi611
07.04.13,14:45
Chcela by som sa opýtať ako sa platí PN, keď som od 1.3. do 8.3.na PN to mi zaplatia tie dni ktoré robím alebo všetky dni PN ?Ja mám totiž to dlhý týždeň(to jest 5 dní pon.utor.piat.sobota.nedeľa) a krátky(2 dni streda a štvrtok). Cez tú Pn som mala krátky týždeň. Ďakujem
Xanti
07.04.13,14:47
Chcela by som sa opýtať ako sa platí PN, keď som od 1.3. do 8.3.na PN to mi zaplatia tie dni ktoré robím alebo všetky dni PN ?Ja mám totiž to dlhý týždeň(to jest 5 dní pon.utor.piat.sobota.nedeľa) a krátky(2 dni streda a štvrtok). Cez tú Pn som mala krátky týždeň. Ďakujem
PN je platená za kalendárne dni ... nie za pracovné.