lubela
11.04.11,18:26
Prosim Vas, mam si ist do Kovacovej liecit klby a poistovna mi navrhla
LD Detvan a LD Marina. Teda nie NRC Kovacova, ale uvedene dve liecebne. Mne vyhovujuci termin mi vedia dat len v LD Detvan, avsak galeria na ich stranke ma nejak nepresvedcila. Neboli ste tam niekto? Potrebovala by som nejake referencie, vyzera to male a "zapadak", to mi vsak nevadi, ja by som potrebovala vediet vybavenie a uroven procedur ci je ok. Vdaka
srska
11.04.11,16:31
neva19
11.04.11,16:34
Moja mamina bola pred 2 rokmi v LD Marína. Bola po operácii -výmene bedrového kĺbu. Veľmi si to tam pochvaľovala, údajne výborná starostlivosť a aj domov prišla v oveľa lepšej kondícii.
lubela
11.04.11,16:38
Moja mamina bola pred 2 rokmi v LD Marína. Bola po operácii -výmene bedrového kĺbu. Veľmi si to tam pochvaľovala, údajne výborná starostlivosť a aj domov prišla v oveľa lepšej kondícii.

Dik, ak nebudu referencie na Detvan, asi necham termin terminom a vyckam na Marinu.
lubela
11.04.11,16:48
Ved to je prave ta galeria na ich stranke kupelekovacova, ktora ma nepresvedcila. Tato galeria tovar nepredava. :( Ale neviem aka je tam uroven vybavenia a procedur, potrebujem niekoho vlastne skusenosti. Procedury tam nemusia byt zle a ja sa budem kludne nudit na izbe, ak tam tie procedury budu stat za to.;)
babka - ježibabka
11.04.11,19:08
Pre pacientov ktorí nepotrebujú doprovod je LD Marína vhodný. Procedúry na úrovni, sestričky príjemné. (Pred 4 rokmi.)
pozlatka
07.05.11,19:18
ja by som tiez potrebovala info o kupelnej liecbe pre pacienta so zlomeninami oboch dolnych koncatin a panvy
ako postupovat pri vybavovani kup. liecby pre doprovod?
cenove relacie pre doprovod?
Prosim, poradte ak viete,dik
arizona
07.05.11,23:02
ja by som tiez potrebovala info o kupelnej liecbe pre pacienta so zlomeninami oboch dolnych koncatin a panvy
ako postupovat pri vybavovani kup. liecby pre doprovod?
cenove relacie pre doprovod?
Prosim, poradte ak viete,dik
http://www.kupelekovacova.sk/
pozlatka
08.05.11,19:52
babka - ježibabka
09.05.11,07:17
ja by som tiez potrebovala info o kupelnej liecbe pre pacienta so zlomeninami oboch dolnych koncatin a panvy
ako postupovat pri vybavovani kup. liecby pre doprovod?
cenove relacie pre doprovod?
Prosim, poradte ak viete,dik
Doprovod Ti odporučí lekár a napíše Ti to na návrh na kúpeľnú liečbu. Bližšie o ústave Marína: http://www.marinakovacova.sk/
stanco007
18.08.11,10:39
Ja sa prave rozhodujem medzi liecbou v Kovacovej a v Cizi... Co by ste mi poradili??? Podla toho co som si nasiel na nete, tak asi radsej kupele Ciz... Kovacova-Detvan ma vobec nenadchol aj ked co viem, tak si to tam ludia chvalia co sa tyka liecby...
mizu24
18.08.11,11:21
Po tom, čo prerobili Číž je vraj super.
stanco007
18.08.11,11:33
Po tom, čo prerobili Číž je vraj super.
Ved prave preto skusam ci sa niekto ozve, kto tam niekedy teraz bol a povie ako tam je... Lebo ich stranky su strasne mizerne :(
drobeceva
18.08.11,11:35
Ved prave preto skusam ci sa niekto ozve, kto tam niekedy teraz bol a povie ako tam je... Lebo ich stranky su strasne mizerne :(
Stanko, vydrž...oproti sebe mám hnedoočku, len nemá momentálne času zareagovať. Iste sa Ti ozve. Budeš mať čerstvé info, len pre pár dňami sa z Čížu vrátila.
lubela
08.11.12,13:38
Kovacova je strasnaaaa diera!
mlisa
09.11.12,06:16
hm, tak najprv ide o vybavenie a uroven procedur, a nakoniec je to diera (sice 5 km od ZV a 20 od BB co nemozno nazvat dierou ale o tom potom). Hej, o tom vybaveni a procedurach to fakt vela napovie.
Adrikastancelova
12.12.13,19:44
Mno ja som bola v Kováčovej 2 razy, bola som v NRC tam je to tip-top a na 100 percent pomôžu, všetko je pod jednou strechou, nie je problém aj v zime, problém robia len poisťovne, a to riadne , taktiež som bola v Maríne, mnohí si to chvália mno na moju diagnózu nič, moc, ale určite lepšie ako Detvan, alebo iné kúpele, niekde mimo Kováčky. Detvan tam sa venujú pohybu málo, a nie je to pod jednou strechou, ubytko aj procedúry, je to malý zapadákov málo ľudí :(
Adrikastancelova
12.12.13,19:44
mno mne viac pomohlo NRC.
tictac7
12.12.13,19:56
mno, mno, mno, neviem, či už zadávateľka nie je náhodou aj dávno späť....predsa len....za ten rok už hádam aj ZP ju niekam poslala....