maros777
12.04.11,10:28
Dobrý Den chcem sa spýtat či mam narok na ZTP preukaz ak mam DM1 už 6 rokov
martuli
12.04.11,13:02
Všetko je v zákone 447/2008, pokia+ viem, tak pri DM I. typu by problém nemal byť, je tam ešte nárok aj na kompenzácie zvýšených výdavkov súvisiacich s diétnym stravovaním, tuším skupina č.III.
Chobot
13.04.11,06:23
Dobrý Den chcem sa spýtat či mam narok na ZTP preukaz ak mam DM1 už 6 rokov


O priznaní či nepriznaní ZTP rozhoduje revízny lekár úradu práce na základe predložených podkladov. My ti nevieme povedať, či ti to revízny lekár schváli. Treba si podať žiadosť a uvidíš.
pasuliatko
14.04.11,14:46
ja mám zlú skúsenosť.... mne neschválili preukaz a mali/mohli lebo mám na to dg... a kade akému kdeténovi to schvália čo má porsche a podobne....
kaupke
14.04.11,14:57
ja mám zlú skúsenosť.... mne neschválili preukaz a mali/mohli lebo mám na to dg... a kade akému kdeténovi to schvália čo má porsche a podobne....
ja takého jedného poznám osobne , má ZTP , invalidný , všetky možné vymoženosti, aj parkovanie pre vozíkárov si vybavil ....šikovníček , česť výnimkám ....
martuli
14.04.11,16:35
Ono to veľa závisí aj od toho ako je napísaný nález a aká je diagn´úza, tiež poznám zopár prípadov...
pasuliatko
15.04.11,19:08
ja takého jedného poznám osobne , má ZTP , invalidný , všetky možné vymoženosti, aj parkovanie pre vozíkárov si vybavil ....šikovníček , česť výnimkám ....

o tom potom...