anajjana
13.04.11,17:23
Mám 24 rokov, som z malého mesta na východe Slovenska (cca 15 000 obyvateľov) a nakoľko mám možnosť využiť voľné priestory v centre mesta, rozmýšľam nad otvorením menšieho obchodíku.
Hlavne mi ide o to, aby som bola sama sebe pánom a nemusela sa trápiť hľadaním práce, nakoľko je to v tomto meste takmer nemožné a všetci mladí ľudia odtiaľto kvôli tomuto problému odchádzajú za prácou preč. Neviem však s čím začať podnikať, a či sa mi vôbec oplatí do toho pustiť. Prosím o nejaké rady. Ďakujem :)
Ice dive
13.04.11,15:29
a čo vieš robiť? a čo v tom Vašom meste chýba, čo by mohlo využiť tých 15000 obyvateľov?
vedec
16.04.11,19:25
a z akeho konkretneho si mesta?? ak by ta to malo živiť tak to by malo byť niečo vynimočnééé aby si sa odlišila od ostatných lebo v každom meste je to istee a nielen raz ale niekde aj stokrát...si žena ak by to malo byť male rozmyslal by som nad predavanim spodnej bielizne (kde byvam ja su asi 2 a to nieje o nič väčšie mesto ako tvoje) alebo takeho sortimentu v ktorom sa muži nevyznaju..
Miwoslav
20.04.11,21:22
Začni sa zaoberať tým, čo ťa baví a hľadaj možnosti ako to speňažiť a hlavne sa snaž to robiť lepšie ako ostatný a priprav sa na to, že podnikanie je dlhá, trnistá a neistá cesta cele desiatky rokov sa musíš učiť aby si v tom bola dobrá a aby si prišla ako na to.
feky8888
21.04.11,03:44
Obchodik ? Skus učtovnictvo.
visnevcokolade
04.05.11,12:28
milá anajjana
a čo tak skúsiť vlastnú realitnú kanceláriu?
Pracujem v RE/MAX Slovakia, celosvetovej franšízingovej realitnej sieti ako manažérka. Mám na starosti budovanie distribúcie kancelárií RE/MAX.
V prípade Vášho záujmu sa s Vami rada stretnem.

želám príjemný deň