P43ck
16.04.11,11:44
cafte .... ja osm sa dopocul o operacii tupozrakosti laserom .. viem ze to robia v Brne ci de ale ja potrebujem hlavne vediet ... ze ak mam len na 1 oku tupozrakost a mam na nom dioptriu +4.5 a na druhom oku nemam tupozrakost ale mam na nom dioptriu +2 (proste pokazene s pocitaca :D) ... no a ak by osm chcel ist na tu operaciu tupozrakosti laserom a spravili by mi to tak okuliarov by som sa vlastne nezbavil lebo na otm druhom mam +2 mne len ide hlavne o to aby som nemal na tupozrakom oku take hrube sklo lebo to skaredo vyzera .. a viem ze po operacii tupozrakosti sa to nevylieci len uz proste niesu potrebne dioptricke pomocky .. takze keby osm nadalej nosil okuliare (lebo ja ich mam proste rad) tak aku by mi dali dioptriu na lave tupozrake oko po operacii ?? ... ziadnu ?? ... nwm poradte pls...
P43ck
16.04.11,16:34
tak ak neviete na toto odpovedat tak mi aspon povedzte ... nebolo by lepsie keby mi dal ocny aj na to tupozrake oko +2 ako mam na tom pravom ... aspon by nebolo jedno sklo hrubsie a druhe tensie .... lebo ma to stve to trapne vyzera jedno sklo tneke a druhe strasne hrube ... skarede uplne ....
misoft
16.04.11,21:46
P43ck
17.04.11,05:21
no mne nejde o vyliecenie mne ide zeby som nemal hrube sklo na tom druhom oku chapes .. tak som myslel ze pojdem na operaciu a potom nie su potrebne dioptricke pomocky tak mi tam daju len ciste sklo tenke
P43ck
18.04.11,13:47
lol jaka porada omg serem na to