jancca
17.04.11,20:32
Zdravím,
potrebujem poradiť. Nastupila som do prace od januara, a v aprili mi skoncila skusobna doba. V praci pokracujem dalej. Dopocula som sa ze zamestnavatel chce mi upravit prac. zmluvu, ktora bude platit od maja. A to tym ze mi skrati prac. cas, cize budem pracovat na skrateny uvazok. (Mam tomu rozumiet tak ze pracovnu zmluvu,ktoru mam teraz tak bude chciet ukoncit a da mi novu prac. zmluvu s tym ze budem mat upraveny prac. cas.) Kedze som sa s tym este nestretla, poradte mi naco si mam davat pozor pri skratenom pracovnom úväzku. Dakujem za kazdu odpoved
Mila123
17.04.11,18:34
V tomto prípade stačí dohoda o zmene prac. zmluvy....a ty s tým súhlasíš????
jancca
17.04.11,18:37
No nesuhlasim s tým, ale ked na vyber nemam. Pracu potrebujem.
Mila123
17.04.11,18:39
kým máš celý úväzok, dovolenku máš platenä za 8 hodín denne.....dni dovolenky sa ti nekátia, iba za jeden deň budeš mať zaplatených napr. 4 hodiny... o aký nový, resp. skrátený úväzok sa má jednať?
jancca
17.04.11,18:43
Ano mala som na mysli skrateny úväzok. Tak ako je to s dovolenkou?
Mila123
17.04.11,18:46
chápem, že skrátený...ale teraz si mala týždenne 40 hodín a budeš mať viac ako 20? ak zamestnanec neodpracuje viac ako 4 hodiny denne nemá nárok na stravný lístok a ešte prac. smena by mala byť v čase obeda..... a dovolenku? krátená ti nebud, ako dlľžka, či už 20 poprô. 25 dní...iba ju budeš mať platenú podľa úväzku.....
jancca
17.04.11,19:06
To este neviem, aky budem mat pracovny cas, teda kolko hodin tyzdenne. ............ Mam este otazocku, co v takom pripade ked dodatok k prac. zmluve nepodpisem a nebudem s tym suhlasit. Hmmm?
Xanti
17.04.11,19:08
Odpoved na svoju otázku nájdeš aj tu http://www.porada.sk/t166463-prechod-z-celej-zmluvy-na-polovicnu.html#post1721588 možno, že sa pýtal práve tvoj zamestnávateľ.
KEJKA
17.04.11,19:14
nemusíš súhlasiť a emusíš podpísať. Zam-eľ ti potom môže dať napr. výpoved.
Výhoda je, že si môžeš na druhú časť úväzku najsť inú prácu,
ale iné výhody nevidím.
ak ti skráti uväzok na polovicu a nechá ti napr. 60% platu, tak je to tiež výhoda.
Musíš zvážiť, chápať dôvody takej zmeny. A ak skrátený tak potom plný uvúzok na 3 dni a nie kuskobať každý deň 4 hod.
jancca
17.04.11,19:22
nemusíš súhlasiť a emusíš podpísať. Zam-eľ ti potom môže dať napr. výpoved.
Výhoda je, že si môžeš na druhú časť úväzku najsť inú prácu,
ale iné výhody nevidím.
ak ti skráti uväzok na polovicu a nechá ti napr. 60% platu, tak je to tiež výhoda.
Musíš zvážiť, chápať dôvody takej zmeny. A ak skrátený tak potom plný uvúzok na 3 dni a nie kuskobať každý deň 4 hod.

A ak v pondelok mi to da pisomne na papier, mala by som to hned podpisat alebo mozem mu dat odpoved na druhy den. (moje rozhodnutie) ......Viem, je to skor uz asi o dohode medzi zamestnavateľom a mnou. Ci nie?
KEJKA
17.04.11,19:37
áno, zmena PZ je dvojstranný právny vzťah.
Môžeš si vyžiadať čas na rozmyslenie,
máš právo vedieť a pochopiť dôvody, pre ktoré to zam-eľ robí.
jancca
17.04.11,19:57
Ďakujem za radu, veľmi mi to pomohlo :-)
veronikasad
17.04.11,20:26
Ano mala som na mysli skrateny úväzok. Tak ako je to s dovolenkou?
kolko dovolenky za rok 2011 si čerpala a aký máš ročný nárok ?
jancca
17.04.11,20:30
kolko dovolenky za rok 2011 si čerpala a aký máš ročný nárok ?

Nevycerpala som žiadnu dovolenku