Lucius-IL
18.04.11,10:36
Zdravim Vas,
neviete mi poradit, ci je nejaky zakon, alebo nejake poplatky su, ktore treba vopred uhradit, aby som mohol tovar posielat do zahranicia, teda cesko.
Dakujem Lukas
Dáša_
18.04.11,08:50
a komu chceš platiť poplatky? Kurierovi? Pošte? Banke?
Lucius-IL
18.04.11,09:42
Nechcem nikomu :) , len som kedysi pocu, ze vraj je nejaky poplatok alebo sa treba niekde zaregistrovat a stoji to asi 50 e, aby to bolo legalne, neviem zda sa mi to byt cudne. Po sr netreba ziadne vedlajsie poplatky okrem kuriera.
Chobot
18.04.11,10:29
Nechcem nikomu :) , len som kedysi pocu, ze vraj je nejaky poplatok alebo sa treba niekde zaregistrovat a stoji to asi 50 e, aby to bolo legalne, neviem zda sa mi to byt cudne. Po sr netreba ziadne vedlajsie poplatky okrem kuriera.

Najradšej mám tie informácie typu "že vraj niekde niečo...". A teraz hľadajme...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Možno aj je nejaký poplatok, ale za niečo iné, nie za to, aby si mohol posielať balíky do ČR. Pošleš balík, zaplatíš poštovné a je to.
Lucius-IL
18.04.11,13:27
Praveze som sa snazil vygooglit, ci nieco take je. Nechcem proti zakonu ist. Takze podla Vas nie je nic take? Resp. mate niekto skusenosti s posielanim do CR?
misomiso
18.04.11,18:38
Posielat moze kamkolvek cokolvek. No ak chces tovar aj predavat (teda brat za to peniaze) tak musis legalne podnikat, teda s.r.o. alebo aspon zivnost + registracia na DU + podnikatelsky ucet v banke.