lenuska86
21.04.11,09:49
Dobry den,
vcera vecer som uvarila udenu klobasu, ale nikto ju nezjedol, tak som ju nechala do ranna vo vode.
Rano mi priatel povedal, ze som ju nemala nechat vo vode, ze som ju mala vybrat.. A ze on ju jest uz nebude, lebo je mokra a hodil ju do kosa.
Kedze som nemala sancu klobasu ochutnat ci je naozaj pokazena, tak by som sa chcela spytat ci som naozaj urobila chybu a mala som ju radsej na noc vybrat...?
Vopred Vam velmi pekne dakujem za odpoved, prajem Vam pekny den.
tweedle
21.04.11,07:54
nemohla byť pokazená, ale kedže bola celú noc vo vode tak určite bola dobre vymočená a stratila tak chuť... a možno nie,,,,ale ja by som ju určite vybrala z vody,,,
VERONIKA6
21.04.11,08:00
Varenú klobásu nechám vychladnúť v tej vode a potom ju vyberiem.
Zita5
21.04.11,08:10
Ja by som sa tiež obávala , aby voda za čas neskysla a tým by aj klobása už nebola dobrá .Ale pravda je taká, že neviem koľko bola klobáska vo vode.

mimotemyJa v poslednej dobe keď počujem "varená klobása" tak ma napadne jedna úsmevná príhoda , ktorá sa odohrala nedávno v mojej rodine .

"Klobása varená v repíku"

Jeden podvečer som uvarila malému vnukovi repík. Nechala som ho vyluhovať , potom neskôr som vybrala batôžtek s repíkom a vyhodila som ho , uvarený repík som ešte nechala na sporáku vychladnúť a odišla som medzičasom z kuchyne .

Medzi tým sa synovia dohodli , že si uvaria klobásu. Jeden z nich aktívny prišiel do kuchyne mysliac si , "ako fajn " brat mu už pripravil vodu na klobásu (bol to hrniec s tmavým vnútrom a uvareným repíkom ).Tak šup s klobáskami do repíku a varil a varil. V tom som prišla ja do kuchyne pre repík a v repíku sa varia klobásky :D.........to ostatné si domyslite ...výhovorky ja som myslel, že on myslel a proste hotové " a je to ":);)

.......ale klobásky varené v repíku boli vraj famózne :), že také im ani ja neuvarím.
lujza.j
21.04.11,08:16
....a potom, že klobása je nezdravá, stačí ju vylepšiť len repíkom:D;)
tweedle
21.04.11,08:16
.......ale klobásky varené v repíku boli vraj famózne :), že také im ani ja neuvarím.

musím vyskúšať :) :)
jaro p
21.04.11,16:07
Tá klobása bola domáca?
hubatá
22.04.11,08:32
Áno, kúpila ju v Tescu a 3 dni ju mala v domácej chladničke, takže už sa udomácnila.....
jaro p
22.04.11,10:49
Moja si nervozna???
Oliwa
30.04.11,19:22
Dobry den,
vcera vecer som uvarila udenu klobasu, ale nikto ju nezjedol, tak som ju nechala do ranna vo vode.
Rano mi priatel povedal, ze som ju nemala nechat vo vode, ze som ju mala vybrat.. A ze on ju jest uz nebude, lebo je mokra a hodil ju do kosa.
Kedze som nemala sancu klobasu ochutnat ci je naozaj pokazena, tak by som sa chcela spytat ci som naozaj urobila chybu a mala som ju radsej na noc vybrat...?
Vopred Vam velmi pekne dakujem za odpoved, prajem Vam pekny den.

mimotemy Dievča, dievča, mňa by skôr ako tá klobása trápilo správanie priateľa... :(
Podľa mňa si neurobila veľkú chybu, keď si nevybrala z vody klobásu, ale keď si si vybrala Tvojho priateľa... :rolleyes:
osky
02.05.11,05:04
.......ale klobásky varené v repíku boli vraj famózne :), že také im ani ja neuvarím.[/QUOTE]

toto je nieco pre alabuta-on ma rad rozne netradicne kombinacie.;)