Leile
29.04.11,09:04
Máte skúsenosti s chiliburner - papričky na chudnutie ?
evuš
29.04.11,08:41
S chilliburner skúsenosť nemám, ale akákoľvek štiplavá feferónka, chilli paprička napomáha chudnutiu, nakoľko spaľuje tuk /obsahuje kapsaicín/ - avšak pozor na konzumovanie prílišného množstva, nakoľko ľudia s problémami so žalúdkom, vredmi atď. to nemusia "predýchať"... A na chudnutie je aj tak najlepšie : NEPREPCHÁVAŤ SA a MAŤ DOSTATOK POHYBU /niekomu stačí rýchla chôdza, niekto sa môže nadrieť v posilke ako kôň/ :D:D
legolas
29.04.11,11:55
Chiliburner nepáli v ústach - spáli kilá

Chiliburner: 100% prírodný prípravok z chilli papričiek:

- Podporuje chudnutie
- Zvyšuje výdaj kalórií
- Znižuje chuť do jedla
- Spaľuje tuk
- Urýchľuje metabolizmus
- Bojuje s celulitídou
- Bráni opätovnému ukladaniu tuku
- Obnovuje zdravé trávenie
- Podporuje pravidelné vyprázdňovanie

Štúdie a výskumy, ktoré boli zrealizované za posledných 30 rokov dokazujú veľký potenciál chilli papričiek a kapsacinoidov v nich obsiahnutých na spaľovanie kalórií, znižovanie hmotnosti a telesného tuku a obmedzenie chuti do jedla. Kapsacinoidy sú skupinou zložiek, ktoré v chilli papričkách spôsobujú pálenie. Problémom v prijímaní odporúčaného množstva preto doteraz bola ich výrazná pálivosť. Chiliburner všetko mení.
Chiliburner obsahuje vysoko koncentrovaný prírodný výťažok chilli papričiek spracovaný patentovanou technológiou do mikrokapsúl, kde účinná zložka poskytuje užívateľovi maximálny efekt kapsaicínu bez akéhokoľvek podráždenia úst či tráviaceho traktu

3 násobný efekt kapsaicínu pre zníženie hmotnosti:
- spúšťa reťaz fyziologických javov, ktoré podporujú spaľovanie tukov (lypolýzu)
- tableta pred raňajkami vás donúti zjesť menšiu porciu na obed
- kapsaicín je termogénna látka, ktorá zrýchľuje metabolizmus a spaľuje kalórie
lujza.j
29.04.11,14:20
bettylou
30.04.11,11:42
a jasné burner pre vašu peňaženku
Dantess
02.05.11,06:31
Poznám ľudí, čo brali buď toto, alebo toho Aliho. Chudli, ale vedľajšie účinky boli dosť nepríjemné. Zvýšené a veľmi smradlavé potenie, vaginálny výtok, zvracanie, bolesti brucha, atď. Na každého to zaberie inak, no takéto pomôcky by som skúsil až po makaní vo fitku a dodržiavaní jedálneho lístku. Ak má niekto 120kíl, tak mu nepomôžu čili papričky, ale poriadna drina a zdravá strava
dalid
02.05.11,11:31
http://www.predajbylin.sk/chilli_papricky_plod/index.html a mate usetrenych kopec penazi... A tiez mozete tvrdit, ze mate cisto prirodny produkt.. ;)
buchač
02.05.11,11:52
S chilliburner skúsenosť nemám, ale akákoľvek štiplavá feferónka, chilli paprička napomáha chudnutiu, nakoľko spaľuje tuk /obsahuje kapsaicín/ - avšak pozor na konzumovanie prílišného množstva, nakoľko ľudia s problémami so žalúdkom, vredmi atď. to nemusia "predýchať"... A na chudnutie je aj tak najlepšie : NEPREPCHÁVAŤ SA a MAŤ DOSTATOK POHYBU /niekomu stačí rýchla chôdza, niekto sa môže nadrieť v posilke ako kôň/ :D:D

...hm , ono to predýchanie ešte ako tak ujde ...

Horšie je to niekedy s tým druhým " dýchaním " ...;):---:D
Správna feferónka 2 x štípe ...

Lenže pozor , zaujímavé je ( teda z vlastnej skúsenosti , aspoň na mňa to tak pôsobí ) , že klasické feferónky menej štípu pri jedení , no na wc je to horšie ...
Chilly štípe pri jedení zasa jak fras , no potom už je to v pohode ...
golaj
25.07.11,08:17
Moja osobná skúsenosť s produktom chilliburner - 3 týždne, 8 kg dolu. Bez hladovky a s miernym cvičením. Odporúčam každému. Kedže mám skoro 40 rokov, chudnutie uz ide tažšie, aj napriek športu a stravovaniu. Chilliburner mi pomohol upraviť trávenie, znížiť hmotnosť a výrazne obmedziť večerné nájazdy na skrinku so sladkosťami mojich detí :) Treba vyskúšať, budete spokojní ako ja
suzanna83
13.04.12,06:54
prosim vas odkial objednavata chiliburner.
Mirica-LV
13.04.12,06:57
dostať v lekárni
buchač
13.04.12,07:01
Moja osobná skúsenosť s produktom chilliburner - 3 týždne, 8 kg dolu. Bez hladovky a s miernym cvičením. Odporúčam každému. Kedže mám skoro 40 rokov, chudnutie uz ide tažšie, aj napriek športu a stravovaniu. Chilliburner mi pomohol upraviť trávenie, znížiť hmotnosť a výrazne obmedziť večerné nájazdy na skrinku so sladkosťami mojich detí :) Treba vyskúšať, budete spokojní ako ja
...hm .......keby to tak bolo , ajajáááááááj ......šak mňa by už asi ani vidieť nebolo ...

...a tie peniaze ????...:eek:
Balenie obsahuje: 2x 30 tabliet Chilliburner, gel Chillishape 200ml

38,90 € 1.171,90 Sk


prosim vas odkial objednavata chiliburner.
...žeby na nete ???? :confused:
katkup
13.04.12,07:12
ja som tiez toho nazoru, ze ked chudnut, tak hlavne na zaklade upravenia stravy, hlavne kopec zeleniny a ovocia, ziadne vyprazane, snazit sa zit aktivne, pripadne aspon 1x si ist zacvicit do fitnes a z vlastnej skusenosti, aby tie kg isli aj o cosi jednoduchsie dole skusit nejaky ten "carovny" doplnok :) ja rada mam tuto stranku, viem ze tam mali aj ten chilliburner, ale teraz to stiahli, mozno by vam ho vedeli zohnat, pripadne sa skuste inspirovat niecim novym
http://www.ladiesnutrition.com/redukcia-hmotnosti-a-spalovace-tukov?setstrana=0