zelenydom
03.05.11,06:46
Dobry den,
ma niekto skusenosti s odstranovanim ochlpenia laserom? V salonoch tvrdia, ze po 3-4 sedeniach je ochlpenie uplne prec. Odporucili by ste to alebo nie?
A vie niekto ako to funguje, ked clovek chce len zriedit ochlpenie?
Vdaka.
betka84
03.05.11,04:58
no urcite sa ti to zredukuje, ale ja osobne som to vzdala asi po 4 sedení, lebo konkrétne COSMED Bratislava mi tým laserom urobili jazvicku nad hornou perou, tak som si povedala, ze budem sa zbavovat chlpkov starym sposobom, nez mat jazvy.
truch
03.05.11,05:34
Nefunguje to tak ako prezentujú. Ja som absolvovala 5 sedení, je pravdou, že chĺpkov je podstatne menej, ale zostane ich ešte dosť. Je to individuálne, niekomu to vyhladí chĺpky úplne, niekomu ich pár zostane a u niekoho to vôbec nefunguje. Je to dosť drahý pokus, ale keď neskúsiš, nebudeš vedieť, či to u teba zaberie. Do tých 2 týždňov po sedení nemáš žiadne chĺpky, ale to nemáš ani po depilácii u kozmetičky. Inak je to bolestivé a ako píše Betka, pri nesprávnej aplikácii ti môžu ostať jazvy, modriny bývajú bežné.
kattus
29.05.11,18:24
Ja mam za sebou 6.sedenie.Ubytok rapidny.Caka ma este zhruba 5sedeni,ale to preto,lebo mam syndrom polycystickych vajecnikov a tam je to ochlpenie trosku horsie,ako u ludi,ktory tento syndrom nemaju.
Predtym som roky chodila na epilaciu elektrickou ihlou,desne daco,bolestive ako fras a efekt nebol taky,ako u lasera.Chodim na zakrok dva razy do roka,teraz som bola po viac ako roku a ako vravim,je to super,ziadne chrasty,bolave rany ako pri ihle.
Davam si to robit v ULK
Gina Er
29.05.11,18:53
Nefunguje to tak ako prezentujú. Ja som absolvovala 5 sedení, je pravdou, že chĺpkov je podstatne menej, ale zostane ich ešte dosť. Je to individuálne, niekomu to vyhladí chĺpky úplne, niekomu ich pár zostane a u niekoho to vôbec nefunguje. Je to dosť drahý pokus, ale keď neskúsiš, nebudeš vedieť, či to u teba zaberie. Do tých 2 týždňov po sedení nemáš žiadne chĺpky, ale to nemáš ani po depilácii u kozmetičky. Inak je to bolestivé a ako píše Betka, pri nesprávnej aplikácii ti môžu ostať jazvy, modriny bývajú bežné.
vôbec to nie je bolestivé,veď je to len osvietenie svetlom.trochu to zaštípe,ale bolesťou by som to nenazývala....a ako ste prišli na jazvy a modriny???:eek:
truch
29.05.11,20:11
vôbec to nie je bolestivé,veď je to len osvietenie svetlom.trochu to zaštípe,ale bolesťou by som to nenazývala....a ako ste prišli na jazvy a modriny???:eek:

Každý má iný prah bolesti, mňa to teda bolelo:( Vydržať sa to dá, ale že je to bezbolestné, tak to teda nie je pravda. Sestrička mi vravela, že to mám dobré, že niektoré zákazníčky majú po ošetrení laserom aj modriny, nehovorila blbosti,lebo jedna známa mala skutočne modrinky, nie veľké, ale mala.
lindusaaa
30.05.11,05:34
Bola som len 2x, takže neviem posúdiť efektivitu. Kolegyňa si to dosť chválila a síce ešte stále na laser chodí, ale už len na jednotlivé impulzy, ak ešte niečo kde tu vyrastie.
Čo sa týka tej bolesti, tak záleží kde si ideš dať chlpy odstaňovať. Nohy vraj veľmi nebolia. Ja som mala bikiny a podpazušie a bolelo to dosť. Najmä podpazušie. Ale vydržať sa to dalo. Mna na to všetko pred zákrokom upozornili a zhruba opísali aj čo budem cítiť. Bolo ako take štipnutie s pálením.
kattus
31.05.11,18:32
ano,kocky maju pravdu,moze to byt bolestive.Je to skor ako popalenie,stipanie,moze byt sprevadzane zapachom ako ked horia vlasy.Cim je chlpok hrubsi a tmavsi,tym viac moze palit a smrdiet.Bolestivost je u kazdeho ina,ja som napr teraz bola v piatok a do pondelka rana som mala pocit,ako keby som na epilovanych miestach mala modrinu.Nebola viditelna,len ten pocit....ale ako vravim,oproti elektrickej epilacnej ihle je to brnkacka:)
Gina Er
31.05.11,18:47
ano,kocky maju pravdu,moze to byt bolestive.Je to skor ako popalenie,stipanie,moze byt sprevadzane zapachom ako ked horia vlasy.Cim je chlpok hrubsi a tmavsi,tym viac moze palit a smrdiet.Bolestivost je u kazdeho ina,ja som napr teraz bola v piatok a do pondelka rana som mala pocit,ako keby som na epilovanych miestach mala modrinu.Nebola viditelna,len ten pocit....ale ako vravim,oproti elektrickej epilacnej ihle je to brnkacka:)
áno,smrdí to,veď sa pri tom pália chlpy :D
ale to pálenie je nič proti bolesti,čo som si vytrpela so zubami:D