SlavkaS
03.05.11,09:24
Dobrý deň,

poprosím Vás ako by malo vyzerať písomne individuálne odmeňovanie zamestnancov. Majiteľ sa rozhoduje mesačne, rada by som to mala podchytené aj písomne.

Vopred ďakujem
drobeceva
03.05.11,07:30
Dobrý deň,

poprosím Vás ako by malo vyzerať písomne individuálne odmeňovanie zamestnancov. Majiteľ sa rozhoduje mesačne, rada by som to mala podchytené aj písomne.

Vopred ďakujem
viem, o čom píšeš - niečo podobné máme aj my - ale to, čo zamestnanci majú v pracovných zmluvách, musí byť dodržané. Menej im dať nesmiete.
SlavkaS
03.05.11,08:18
mne ide o tie odmeny, lebo majiteľ sa rozhoduje individuálne a mesačne dáva odmeny ako sa mu zachce, firma nemá odbory, a ja by som sa nerada s niekym po rokoch naťahovala, že on to tak nepovedal,rada by som to s ním podchytila papierovo.
čo majú v pracovných zmluvách majú dodržané, previšuje to zakonom stanovené hranice.
drobeceva
03.05.11,08:22
mne ide o tie odmeny, lebo majiteľ sa rozhoduje individuálne a mesačne dáva odmeny ako sa mu zachce, firma nemá odbory, a ja by som sa nerada s niekym po rokoch naťahovala, že on to tak nepovedal,rada by som to s ním podchytila papierovo.
čo majú v pracovných zmluvách majú dodržané, previšuje to zakonom stanovené hranice.
každý mesiac nech sa napíše papier - menovite, komu -koľko. Podpis, dátum...majiteľ má na to právo - Ty si "chránená"
srska
03.05.11,08:27
mimotemykeby bol majiteľ férový, tak to na porade zverejní a zdôvodní. takých je však veľmi málo