julia168
04.05.11,15:19
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké má následky zasiahnutý výrastok kože na krku vo veľkosti špendlíkovej hlavičky? Je to niečo ako fibróm? Zasiahli ho troška pri zahoľovaní na krku, nič sa s ním nestalo, akurát troška krvácal, ostal na mieste. Vedeli by ste mi niekto povedať, či sa mám strachovať? :)
terezamaria
04.05.11,13:30
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aké má následky zasiahnutý výrastok kože na krku vo veľkosti špendlíkovej hlavičky? Je to niečo ako fibróm? Zasiahli ho troška pri zahoľovaní na krku, nič sa s ním nestalo, akurát troška krvácal, ostal na mieste. Vedeli by ste mi niekto povedať, či sa mám strachovať? :)

Stáva sa to, keď sa to ukľudní, bude zase dobre. Natieraj si to alpou alebo alkoholom, aby sa to vysušilo.
Budeš musieť nabudúce upozorniť, že na krku treba holiť opatrne.:)
Nandrolon
04.05.11,13:43
ak to je iba "hvorovo" potnička, teda taký výrastok s hlavičkou o farbe kože, to normálne vystrihujem...
mám dojem že odborne je to fibróm...
julia168
04.05.11,15:41
Ďakujem ..upokojilo ma to :) Aj upozorním ale nešťastná náhoda 1x za 6 rokov .. Ale vystrihovať to asi nie je moc vhodné, veď to musí krvácať a nemože sa to tým aj rozširovať?
terezamaria
04.05.11,15:54
Ďakujem ..upokojilo ma to :) Aj upozorním ale nešťastná náhoda 1x za 6 rokov .. Ale vystrihovať to asi nie je moc vhodné, veď to musí krvácať a nemože sa to tým aj rozširovať?
To by museli byť bradavičky vírusového pôvodu, aby sa to rozširovalo. Ale keď si dá kaderníčka pozor, tak sa to nestane viac.:)
Danielle369
04.05.11,16:38
Na lekárskej kozmetike ti to vypália a máš pokoj
Nandrolon
04.05.11,20:26
bolí to, aj to krváca....

ale musíš si byť 100 % istá že je to iba ten neškodný kožný výrastok, teda s prvým by som zašiel na kožné, čo som aj bol... tam to odpália, ale tie mini-to si niekedy cvaknem sám...
MIRCO1972
04.05.11,21:19
Odporúčam zájsť kožnej lekárke. Ja som mal na krku niečo podobné a vadilo mi že sa mi tam občas zachytila retiazka. Išiel som kožnej. Tekutým dusíkom mi to vypálila. (nič drastické ani som skoro nič necítil) Po vypálení to bolo chvíľu červené asi za dva dni to zostalo čierne a na taký 4. deň mi to úplne odpadlo a mám pokoj. Za zákrok som platil 1 €.


MIRCO