trisestri
06.05.11,13:36
Zúčastnujete sa tohto projektu spoplatnených webov,je dostatočná ponuka obsahu za 3 eura mesačne?
KoxXxo
06.05.11,16:52
Nezúčastňujem sa a ani neplánujem. Ponuka je dostatočná aj zadarmo.
Stanislav 1975
06.05.11,16:56
Nezúčastňujem sa a ani neplánujem. Ponuka je dostatočná aj zadarmo.

Určite sa nezúčastňujem na úbohej snahe p. Bellu a spol sa nabaliť- navyše taký denník SME je momentálne jedným veľkým bulvárnym plátkom a nemá s pravdivou informovanosťou nič spoločné- ja keď chcem čerstvé a nezaujaté info,tak si radšej prečítam české periodiká. idnes.cz, tn.cz a pod.-takže ďakujem neprosím si...
Ľubomír
06.05.11,18:40
Zúčastnujete sa tohto projektu spoplatnených webov,je dostatočná ponuka obsahu za 3 eura mesačne?

Nie, nepodporujem to zo zásady. Platiť za vyslovenie názoru v debate na Pravde je zvrátenosť. Je to obmedzovanie slobody slova. Zároveň si niekto myslí, že na "genialnej" myšlienke zbohatne. Nejde mi o 3 € ale o princíp. Čo sa týka účasti diskuterov v platených debatách, tak je to bieda. Počty klesli. Asi tam ostali platení lobbisti politických strán a pár fanatikov. Nakoniec Piano nie je jediný web, kde sa dajú získavať informacie.
arizona
06.05.11,19:19
Nieco podobne zaviedlo sme.sk asi pred 10.rokmi.
Stasie clanky z archivu sa dali citat iba po zaplateni nejakeho poplatku.

Dlho im to nevydrzalo...:rolleyes:
zaujem nebol,citatelov ubudalo...
Uvidime,aku zivotnost bude mat Piano ;)
video1983
06.05.11,20:14
mohlo to byt uz v cene poskytovatela internetu
kergulaan
07.05.11,03:43
Nie a ani nebudem
- zdravim p. Bella - taky zadarmo prieskum trhu co?
220870
07.05.11,03:58
Keďže slovenské denníky kontrolujú tý istý zlodeji čo aj politické strany SMER a SDKU a majú evidentne nakradnuté tak im o tie 3€ určite nejde.Podľa mňa ide o niečo iné.Odstaviť ,umlčať nezávislé informácie ,ktoré si medzi sebou vymieňali čitatelia v diskusiách a ktoré týmto zlodejom a vlastníkom denníkov nepasovali do kšeftu.Sem tam sa aj novinári odvážili napísať pravdu a niečo proti svojmu pánovi a takto sa vyhli cenzúre tlačených denníkov.Pravda zlodejom vždy vadila.
srska
10.08.12,20:55
Piano: Prvé čísla, prvé sklamanie? (http://rastislavkuciak.blog.sme.sk/c/305271/Piano-Prve-cisla-prve-sklamanie.html) - aneb: co prozradila účetní závěrka Piano Media, a.s.
martinaj
10.08.12,21:12
Mne osobne vadí, že ako predplatiteľ denníka nemám automaticky možnosť čítať si (staršie) články aj na nete.
Ľubomír
11.08.12,04:55
Na Pravde je debata už voľná.
Ľubomír
11.08.12,05:09
Nie! Neplatím a ani sa neplánujem do Piana zapojiť.
misoft
11.08.12,15:13
mpca
12.08.12,03:35
btw: Keby sa Jobsovi podaril jeho plán (chcel predavat noviny ludom do iPadov) teraz by sme sa uplne inak pozerali na piano.... Uz nejako velmi zovseobecnela myslienka ze to co je na internete je zadarmo... hm?
BXLmiami
12.08.12,04:40
btw: Keby sa Jobsovi podaril jeho plán (chcel predavat noviny ludom do iPadov) teraz by sme sa uplne inak pozerali na piano.... Uz nejako velmi zovseobecnela myslienka ze to co je na internete je zadarmo... hm?
Rada zaplatím za kvalitu,pár euro pre mna nie je problém.Povedzte mi kde tú kvalitu ponukaju,informujte ma prosim.Platiť za čítanie Sme či Pravdy?Za možnosť čítania komentárov?Nedajte sa vysmiať,za svoj odbor hovorím,že tu nie je novinár ktorý by sa v zdravotníctve vyznal a aj mal zaujem o nezávislé informovanie.Dnešní novinári a moderátori sú presne takí ako tí v roku 1969.Normalizovaní,poslušní a neinformovaní.
kergulaan
12.08.12,05:41
Mna na pijane najviac zaujalo, zarazilo, ze ako premiovy obsah dali komentare. Ved niektory autori sa nedali citat ani zadarmo. To si fakt mysleli, ze to je excluzivny obsah, za ktory by ludia platili.