abcd.kates
08.05.11,09:00
Ahojte, v noci som omylom vybrala z mrazničky iné mäsko na polievku ako som mala v pláne, takže kôli deťom som musela toto bracč.stehno najprv uvariť aby bol aj vývar na polievku. Viete mi poradiť narýchlo nejaký recept z tohoto uvareného bravčového mäsa? Napríklad s ryžou, alebo zemiačikami...????
ilona
08.05.11,07:05
Urobiť k mäsku omáčku ako je paradajková,kôprová,hríbiková a pod. a prílohu aku máte radi,či už zemiaky, knedlík ,ryža.
ilona
08.05.11,07:16
Nakrájať na porcie,ochutiť nejakým korením, čo máte radi a trochu opiecť.
ivka70
08.05.11,08:20
Ja by som rozhodne urobila zeleninovu polievku, a nie vyvar z bravcoveho masa ....
A pot9om uz bravcove na akykolvek sposob ....
hubatá
08.05.11,08:37
Neviem z akej časti máš to bravčové, ale môžeš urobiť aj fašírku z vareného mäsa, môžeš ju vylepšiť nastrúhaným syrom. Keďže je dnes nedeľa urob ju s prekvapením: do každej fašírky zabaliť niečo iné: kúsok klobásky, syra, papriky, hríbik. Alebo ju dať v celosti upiecť ako sekanú. Hodí sa k tomu zemiakový šalát, opekané zemiaky, hranolky, zemiaková kaša. Samozrejme nemôže chýbať nejaký šalát: kapustový, cviklový, mrkvový......
Gapo
18.05.11,18:06
Viem, to bravčové je už ďaleko, ale úplne jednoduché je osmažiť cibuľu, hodiť tam to mäsko, nakrájané a kúsky, alebo aj plátky, do toho šupnúť mrazený hrášok s mrkvičkou, ochutiť, podľa seba a udusiť. Príloha, mne pasuje najlepšie ryža, ale aj zemiačiky sú dobré.