geografia
11.05.11,15:28
Dobrý deň,
prosím Vás o radu ... v gmaili sa mi posunuli všetky tieto možosti:
Archivovať Nahlásiť spam Odstrániť Presunúť do Menovky Viac akcií Obnoviť

pod seba. Je to hrozne široké a nepraktické. Neviem to dať naspäť a ani neviem, ako sa to stalo. Som len užívateľ, laik, tak mi prosím, poraďte.
Odhlásenie a znovuprihlásenie do gmailu nepomohlo a ani na inom prehliadači sa to nezmenilo. Zostalo to takto:

Archivovať
Nahlásiť spam
Odstrániť
Presunúť do

Menovky

Viac akcií

Obnoviť ... a to je hrůza :-)

Prajem Vám toľko príjemných chvíľ, koľko mi prinášate Vašimi radami. A to je naozaj veľa. Vďaka.
JurcoC4
11.05.11,13:43
ja to mam normalne z lava do prava, na liste nad spravami, takze oni to nezmenili, ale to ti isto nepomoze opravit? ako tak to ani ja netusim...
geografia
11.05.11,14:04
ja to mam normalne z lava do prava, na liste nad spravami, takze oni to nezmenili, ale to ti isto nepomoze opravit? ako tak to ani ja netusim...

áno, na ostatných gmailových adresách to mám z ľava do prava za sebou, ale na jednej to mám pod sebou. Iba tento mesiac. Už tri roky používam tú adresu a naraz ... neviem ako sa to stalo.
pepsikova
11.05.11,14:09
...sú tam nastavenia, tam sa dá nastaviť vzhľad stránky...mohlo sa to stať aj aktualizáciou stránky, alebo prehliadača..
geografia
11.05.11,19:11
...sú tam nastavenia, tam sa dá nastaviť vzhľad stránky...mohlo sa to stať aj aktualizáciou stránky, alebo prehliadača..

skúsila som hľadať v nastaveniach, ale nič na úpravu vzhľadu stránky gmailu som nenašla
geografia
14.05.11,20:23
Môžete mi, prosím, poradiť? Už sa sem nikto nevyjadruje a neradí :-) Veľmi by ste mi pomohli. Mám už slabšie oči, celý g-mail musím poriadne zväčšiť a cez celú obrazovku sa mi rozbalí zhora dolu to, čo by malo byť vodorovne. Ďakujem
KoxXxo
15.05.11,02:06
V akom prehliadači?
kergulaan
15.05.11,05:39
Na Gmail ucte dole mas :

Posledná aktivita účtu: Pred 0 minútami na tomto počítači. Podrobnosti
Gmail zobraziť: štandardné | zapnúť rozhovor | vypnúť hlášky | starší správca kontaktov | základné HTML Viac informácií
©2011 Google - Podmienky - Zásady ochrany osobných údajov - Pravidlá ochrany osobných údajov služby Google Buzz - Domovská stránka Google

Aktivna volba je ciernym pismom, moznosti su modre - co mas aktivovane a v akom prehliadaci pri Gmail zobrazit - Standart alebo HTML.
geografia
15.05.11,10:32
Gmai mám na exploreri, ale nezmení sa to ani na Mozile.
Mám nastavené štandardné zobrazenie a stále mám tie možnosti pod sebou.
geografia
18.05.11,12:26
Môžete mi niekto napísať kontakt na google-gmail, kde sa takýmito chybami zaoberjú a aj by mi napísali riešenie? Alebo by mi to na diaľku opravili ? - Ak sa to, samozrejme, dá.
Ďakujem
alla66
18.05.11,19:55
Gmai mám na exploreri, ale nezmení sa to ani na Mozile.
Mám nastavené štandardné zobrazenie a stále mám tie možnosti pod sebou.
vyskúšaj zmeniť motív:)
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=75884&stc=1&d=1305751553mohla by si priložiť obrázok?:)
Gina Er
23.05.11,11:26
skús obnoviť nastavenia počítača cez bod obnovy,mne keď niečo nejde,tak toto je posledná možnosť....