Larr
12.05.11,16:34
Chýba mi žltá farba a musím súrne prefotiť dokument. Dá sa niekde nastaviť iba čierna farba ? Ak áno ako ? :confused: ... Dakujem za odpoveď . :)
rodina1
12.05.11,14:48
Chýba mi žltá farba a musím súrne prefotiť dokument. Dá sa niekde nastaviť iba čierna farba ? Ak áno ako ? :confused: ... Dakujem za odpoveď . :)
Napíšem to laicky, hádam porozumieš.
Dáš si tlačiť dokument. Zobrazí sa ti okno tlače. Dáš - Vlastnosti - po otvorení okna - dáš Rozšírené - na ľavej strane úplne dole "zaklikneš" - len čierny atrament. A môžeš tlačiť.
doktor01
12.05.11,15:34
Napíšem to laicky, hádam porozumieš.
Dáš si tlačiť dokument. Zobrazí sa ti okno tlače. Dáš - Vlastnosti - po otvorení okna - dáš Rozšírené - na ľavej strane úplne dole "zaklikneš" - len čierny atrament. A môžeš tlačiť.
Skúšal som to aj ja takto, ale nešlo to. Problémom je, že je to nastavené tak, že ak ti chýba niektorá farba, tak tlačiareň nechce nič tlačiť ani kopírovať, aj keď chceš tlačiť len čierno bielo a máš dostatok čiernej farby. Mne to na Epsone (atrament) tiež nešlo a ani technikom sa to nepodarilo vytlačiť.
PS: Možno sa tu niekto nájde kto tento problém už vyriešil.
rodina1
12.05.11,15:38
ak nejde okopírovať, stačí oskenovať a potom vytlačiť čierno ...
Chobot
12.05.11,20:32
Skúšal som to aj ja takto, ale nešlo to. Problémom je, že je to nastavené tak, že ak ti chýba niektorá farba, tak tlačiareň nechce nič tlačiť ani kopírovať, aj keď chceš tlačiť len čierno bielo a máš dostatok čiernej farby. Mne to na Epsone (atrament) tiež nešlo a ani technikom sa to nepodarilo vytlačiť.
PS: Možno sa tu niekto nájde kto tento problém už vyriešil.

Nepoznám tento konkrétny model, ale Epsony (aj ja mám Epson) sú vo všeobecnosti urobené tak, že ak nemáš jednu farbu, tak nejde tlačiť (ani kopírovať) ani len ČB. Proste musíš mať vložené všetky cartridge a musí byť v nich farba. Ak ti došla jedna, musíš ju nahradiť. Už raz som to písal v jednej staršej téme.

Ale ak si dáš vyhľadať na nete cez Google problémy s tlačou v tejto tlačiarni, tak určite nájdeš, čo som ti napísal.

Tu je tá téma, čo som spomínal. Takže musíš kúpiť žltú farbu, inak sa nepohneš.

http://www.porada.sk/t130505-epson-stylus.html

A tu to máš priamo na stránke výrobcu čierne na bielom:

http://www.epson.com/cgi-bin/Store/support/supDetail.jsp?BV_UseBVCookie=yes&infoType=FAQ&oid=87591&foid=93242