ivek201
13.05.11,08:58
Ahojte poraďáci.
Moj 6 ročný syn má alergiu a aj po absolvovaných kúpeľoch znovu prepukla. Samozrejme nečakal som na 1.krát zázraky, ale ...
Lekári odporúčajú inhalovať a tak špekulujem aký inhalátor?!?
Na nete som zistil, že Ultrazvukový je lepší, ale neviem si z nich vybrať. Malo by to byť na inhaláciu ako liekov tak aj Vincentky.
Vopred Díky za radu.
alla66
14.05.11,12:23
Ahojte poraďáci.
Moj 6 ročný syn má alergiu a aj po absolvovaných kúpeľoch znovu prepukla. Samozrejme nečakal som na 1.krát zázraky, ale ...
Lekári odporúčajú inhalovať a tak špekulujem aký inhalátor?!?
Na nete som zistil, že Ultrazvukový je lepší, ale neviem si z nich vybrať. Malo by to byť na inhaláciu ako liekov tak aj Vincentky.
Vopred Díky za radu.
Oplatí sa čítať výsledky testov...... V tomto prípade test inhalátorov chýba. Doporučení časopisu TEST:
Inhalátory jsme netestovali, takže nemůžeme poradit s jejich výběrem. Ale - nejdříve svůj úmysl zkonzultujte s odborným lékařem (krční, ušní, nosní), zda by inhalátor byl pro Vaše děti vhodný. Navíc mnozí lékaři inhalátory pro léčbu svých pacientů používají, takže by Váš lékař mohl i poradit značku.

Poraď sa s lekárkou, alebo si pozri tento odkaz, kde sa nachádzajú inhalátory rôznych značiek:)
http://www.inhalator.sk/inhalator/eshop/3-1-Inhalatory-FLAEM-NUOVA