Etella
14.05.11,22:49
Dobrý deň,

o pár dní si idem dať fixný strojček na zuby. Mám 20 rokov, teda celú liečbu platím sama, bez poisťovne. Predbežná cena celej liečby je do 50 000 Sk. Chcem sa teda opýtať, či je to primeraná cena alebo si mám radšej nájsť inú čelustnú..

a náhodou, ak s tým má niekto skúsenosť, chcela by som radu, či sa mi oplatí dať za to toľko peňazí, napriek rizikám že sa napríklad zuby aj tak po čase vrátia na svoje pôvodné miesto, že možno (dúfam, že ešte nie, ale človek nikdy nevie) otehotniem - niektorým ženám sa počas tehotenstva veľmi pokazia zuby, možno mi bude treba vytrhnúť osmičky a ďalšia vec, predpokladám že to dosť bolí a v určitom ohľade ma to "oškaredí" :).. stále neviem na 100%, že ho chcem.. ďakujem za odpoveď
dadia1
16.05.11,09:59
moja dcera 12- rokov, liečba fixnym strojčekom - cena 1000 €. vzdy ked sedim v čakarni ordinacie, tak si tam tie ceny pozeram. Cena bez účasti poistovne tam je vyčíslena cca do 2000 €. takže tých 50 000 Sk môže byt realne. myslím, že všetky ceny sú všade podobné. asi sa moc vyberať nedá
Martina V
18.06.11,18:44
moja dcera 12- rokov, liečba fixnym strojčekom - cena 1000 €. vzdy ked sedim v čakarni ordinacie, tak si tam tie ceny pozeram. Cena bez účasti poistovne tam je vyčíslena cca do 2000 €. takže tých 50 000 Sk môže byt realne. myslím, že všetky ceny sú všade podobné. asi sa moc vyberať nedá

Dobrý deň, ja tiež rozmýšľam nad fixným aparátom a mám 24 rokov. Mohli by ste mi prosím poskytnúť info o zubárovi kam chodíte s dcérou a nakoľko ste spokojné??? Bola by som veľmi vďačná.