peterge
19.05.11,12:03
Dobrý deň,

Môj problém spočíva v tom, že som nedostal mzdu + odstupné. Telefonoval som asistentke riaditeľa a tá mi povedala, že k 30.04.2011 bol podaný na súd návrh na vyhlásenie konkurzu a že výplatu aj odstupné si budeme musieť nárokovať cez GARANČNÝ FOND v SP. Prečítal som si všetko čo o tejto situácii píšu na stránke Sociálnej poisťovňe a takmer všetko čo sa o tom píše tu.

1. bol som dnes v pobočke SP v Prešove, kde som podľa pracovníčky nemohol podať svoju žiadosť nakoľko na firmu ešte nebol vyhlásený konkurz.

Ale na stránke SP venovanej garančnému poisteniu sa píše, že
"Zamestnávateľ je platobne neschopný, ak:
bol podaný návrh na vyhlásenie konkurzu príslušnému súdu."
a zároveň:
"Zamestnávateľ potvrdí zamestnancovi nároky z pracovnoprávneho vzťahu, ak je zamestnávateľ platobne neschopný, a
- súd odmietol návrh na vyhlásenie konkurzu,
- súd neustanovil predbežného správcu konkurznej podstaty alebo správcu konkurznej podstaty a konkurz ešte nebol vyhlásený, alebo
- súd začaté konkurzné konanie zamietol, prerušil alebo zastavil."

Tak ako je to ? Stačí podanie návrhu, alebo musí byť vyhlásený?

2.Existuje nejaký mechanizmus, ktorý by donútil zamestnávateľa ohlásiť podanie návrhu na konkurz Sociálnej poisťovni a s tým spojenú ohlasovaciu povinnosť mne ako zamestnancovi? Nemal to už urobiť?

Znova budem citovať z vyššie uvedenej stránky:
"Oznamovacia povinnosť

Zamestnávateľ, predbežný správca konkurznej podstaty alebo správca konkurznej podstaty sú povinní:
- písomne informovať zástupcov zamestnancov, a ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov, priamo zamestnancov o platobnej neschopnosti zamestnávateľa do desiatich dní od jej vzniku (§ 22 ods.1 Zákonníka práce),
- oznámiť pobočke Sociálnej poisťovne platobnú neschopnosť zamestnávateľa do ôsmich dní od jej vzniku,
- oznámiť príslušnej pobočke Sociálnej poisťovne všetky informácie súvisiace -s poskytnutím dávky garančného poistenia,
- potvrdiť zamestnancovi nároky z pracovnoprávneho vzťahu,
- potvrdiť správnosť požadovaných údajov na tlačive Sociálnej poisťovne a doručiť ho príslušnej pobočke Sociálnej poisťovne do desiatich pracovných dní od doručenia tlačiva Sociálnou poisťovňou.

Zamestnanec je povinný zamestnávateľovi, predbežnému správcovi konkurznej podstaty alebo správcovi konkurznej podstaty na ich žiadosť oznámiť všetky informácie potrebné v súvislosti s potvrdením nárokov z pracovnoprávneho vzťahu podľa zákona o sociálnom poistení (§ 22 ods.1 Zákonníka práce)."

3. Zamestnávateľ mi vo výpovedi uviedol 2 mesačnú výpovednú lehotu + 3 mesačné odstupné nakoľko som vo firme pracoval viac ako 5 rokov. Došli mi už papiere ako zápočet rokov atď. Ibaže dnes mi na sociálnej poisťovni potvrdili to čo som tušil. MAL SOM NÁROK AJ NA 3 mesačnú VÝPOVEDNÚ lehotu podľa § 62 odstavec 1. Ako mám postupovať teraz? Mám napísať zamestnávateľovi list alebo .....? Dá sa s tým ešte v tomto stave niečo robiť?

4. Dávku, ktorú mi má vyplatiť SP je vo výške 3 mesiacov (dlhujú mi 2 mesačnú mzdu ak si uplatním bod 3. čo som napísal vyššie + odstupné).
Ibaže v SP v Prešove mi tvrdili, že odstupné je vlastne iba 1 čiastka a neberie sa to ako 3 mesačná pohľadávka a teda by som mal dostať aj odstupné aj plat za 2 mesiace - spolu 3 mesačné pohľadávky. No a v KE zasa tvrdia, že dostanem len to odstupné nakoľko to je za 3 mesiace. Tak ako to je? Kto má pravdu?

5. Má niekto skúsenosti s dobou za akú dostanem tie peniaze. Nepýtam sa do kedy mi to musí vyplatiť SP tam je 60 dní od podania. Pýtam sa skôr na reálnu dĺžku. Ako sa legálne dopátram či bol podaný návrh a neviem ani či sú dôležité dôvody podania. Môže ma zamestnávateľ prípadne predbežný spr. resp. správca konkurznej podstaty ťahať za nos napr. mesiace alebo je zákonom stanovená doba do kedy mi musí vydať potvrdenie?

Ďakujem.
peterge
20.05.11,06:17
To vážne nikto nevie poradiť? :mee::mee::mee:
Alebo to mám dať do inej sekcie? :confused:
brčko
20.05.11,10:33
skúsim odpovedať, aj ked upozornujem, nesledujem zmeny od r.2009, tj. odpovedám, ako to bolo v r.2009. Ja som si toto sama pre seba a kolegynu vybavovala a to aj s doklami o zamestnávatela.

1. stačí ak bol podaný návrh na konkurz, ale problém je v tom, že tento dátum sa nikde nezverejnuje, ani v Obchodnom vestníku, tj. dá sa to dokázať jedine overenou kopiou návrhu na konkurz s pečiatkou prevzatia súdom.
Neviem, ako to je v prípade, ak by konkurz neustanovili predbežného správcu ale zrušia návrh, ale to myslím píšeš priamo v otázke. Ale určite to nezávisí od vyhlásenia konkurzu.
Treba si dať bacha na termíny, aby ste dodržal tých myslím 60dní (alebo 40?) od ukončenia PP alebo od vzniku plat. neschopnosti. Proste ak to nechce prevziať pracovníčka, čo má dávky gar. poistenia na starosť, tak to odneste na podatelnu SP, nechajte si na kopii opečiatkovať prevzatie (to samorejme aj ked to prevezme praocvníčka) a to aj s dátumom prevzatia, aby bolo jasné, ze ste dodržal lehotu.

2. zákon dáva takúto povinnosť, myslím do 14dní, čo však v praxi robí problémy, lebo zamestnávatel už nechce také veci nahlasovať, lebo vie, že bude určený predbežný správca a ten než sa zorientuje, tak to trvá. Ale treba to žiadať od predbežného správcu, to že bol ustanovený už zverejnené v Obchod. vestníku je, treba pohladať a dožadosvať sa svojho. Ale svoju žiadosť si dajte aj bez ohladu na to, či zamestnávatel/spávca splní túto povinnosť.

3. neviem, či by som to teraz riešila, hlavne z dôvodu tých termínov. Záleží od kompetentných, ako sa k tomu postavia. Začala by som u mzdárky to zistovať. Ale suma, ktorú z GF poskytujú je aj tak limiovaná, tak záleží aj od sumy.

4. berie sa nárok za posledné 3mesiace, tj. odstupné sa vypláca v jednom mesiaci, tj. berie sa ako súčasť poslednej výplaty. Ja som do potvrdení dávala mzdy za posledné 3mesiace + odstupné.
Pracovníčkam na SP sa bohužial nedá veriť. Ak budeš mať problémy, napíš priamo cez stránku soc.poistovne na poradu, oni ti odpíšu priamo mailom. A to môžeš ukázať pracovníčke, čo ti tvrdí niečo iné.
peterge
20.05.11,11:34
Ďakujem Super konečne mám nejaké informácie.

Ešte sa ale opýtam všetko čo sa týka garančného fondu sa má uplatňovať v mieste sídla firmy tá je v mojom prípade v Bratislave ibaže ja som z Prešova.
Znamená to že svoju žiadosť musím podať v BA a ak áno môžem ju tam iba poslať doporučene? Alebo ju môžem podať aj v PO?
brčko
20.05.11,11:42
Ďakujem Super konečne mám nejaké informácie.

Ešte sa ale opýtam všetko čo sa týka garančného fondu sa má uplatňovať v mieste sídla firmy tá je v mojom prípade v Bratislave ibaže ja som z Prešova.
Znamená to že svoju žiadosť musím podať v BA a ak áno môžem ju tam iba poslať doporučene? Alebo ju môžem podať aj v PO?

treba poslať doporučene do Ba na Záhradnícku 153 (podla toho, kam zamestnávatel odvádza poistné a kde sa robia mzdy), tam som aj ja to vybavovala aj pre pracovníčku z Humenného. Ja som tam dosť často telefonovala, ked som to vybavovala a tá pani, čo to robila bola celom ústretová.

priznávam, že som to ale študovala pol roka, než som to začala vybavovať. No bolo toho viac, ako len gar. fond.
brčko
20.05.11,11:47
tieto formuláre asi poznáš:
http://www.socpoist.sk/616/1567s

pre teba je piaty v poradí